Anasayfa / GÜZELLİK / ESTETİK YAPTIRIP DÜNYA GÜZELİ SEÇİLDİ

ESTETİK YAPTIRIP DÜNYA GÜZELİ SEÇİLDİ

Miss World Next Top Model yarışmasında, Miss Estetik International modeli de seçildi. Kazanan ise, aynı zamanda yarışmanın ikincisi  Macar model Laura Peto oldu

6.’sı gerçekleşen Uluslararası Miss World Next Top Model yarışması, 44 farklı ülkeden modellerin katılımıyla seçkin bir organizasyon eşliğinde yapıldı. Op. Dr. Bülent Cihantimur’un jüri üyesi olarak bulunduğu yarışma Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta gerçekleşti.

Beyrut ve dünya cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin ve Lord Faisal Abinasif gibi kraliyet ailesi üyelerinin davetli olarak katıldığı organizasyonda, Op. Dr. Bülent Cihantimur’un da aralarında bulunduğu seçkin jüri üyeleri Maltalı yarışmacı Jomes Virginiq’a birincilik tacını verdiler. Cihantimur’un kurucusu olduğu Estetik International Sağlık Grubu adına verilen Miss Estetik International ödülü ise, Macar model Laura Peto’ya gitti. Peto aynı zamanda yarışmanın 2.lik ödülünün de sahibi.

Birçok güzellik yarışmasına jüri üyesi olarak davet edilen Cihantimur, Miss World Next Top Model yarışmasının, bu sektörde, dünyanın önemli organizasyonlarından birisi olduğunu ve Miss Estetik International ödülünü bundan sonra geleneksel olarak her sene seçeceklerinin müjdesini verdi.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbahar 2019 Tommy Jeans Koleksiyonu

Sonbahar 2019 TOMMY JEANS koleksiyonu, işlevsellikle marka mirasının birlikte yorumlanmasından ilham alarak denim klasiklerini kural …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.