Anasayfa / MODA YOLU / 2016’NIN EN İYİ 100 MODA OKULU

2016’NIN EN İYİ 100 MODA OKULU

 CEOWORLD Dergisi 2016’nın En İyi 100 Moda Okulu Listesi’ni yayınladı. Listenin 7. sırasında ESMOD Paris Moda Okulu yer aldı. ESMOD, Türkiye’de Vakko çatısı altında Vakko ESMOD Moda Akademisi adıyla hizmet veriyor.

Vakko ESMOD Moda Akademisi, 1841 yılında Paris’te kurulan dünyanın ilk moda okulu ESMOD ile Türkiye’nin ilk lüks moda markası Vakko işbirliğinde 2013 yılında hayata geçti. Vakko ESMOD, diploma ve sertifika programları ile moda tasarımından moda yönetimine farklı modanın farklı disiplinlerinde profesyonelleşmek isteyenler için benzersiz bir alan yaratıyor.

CEOWORLD dergisi “2016’nın En İyi 100 Moda Okulu Listesi” 307’den fazla moda okulunu, eğitim deneyimi ve alınan eğitimin yarattığı etki faktörlerine dayanılarak değerlendirdi. 62 binden fazla mezun öğrenci, moda evi, danışman, tasarımcı ve endüstri profesyonelleri göz önüne alınarak oluşturulan listenin ilk 10’unda yer alan diğer moda okulları ise, Central Saint Martins, London College of Fashion, Parsons School of Design, Kingston University, Royal Academy of Fine Arts, Fashion Institute of Technology, Istituto Marangoni, Bunka Fashion College ve Royal College of Art oldu

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.