Anasayfa / MODA YOLU / BU HABERİ “SADECE” GÜZEL KADINLAR OKUYABİLİR

BU HABERİ “SADECE” GÜZEL KADINLAR OKUYABİLİR

Tasarımcı Theofilos Mantzoros’un mücevher koleksiyonu ve ressam Meray Akmut’un siyah beyaz seçkisine Ayşegül Hotiç’le birlikte ev sahipliği yaptı.

Ayşegül Hotiç tarafından kurulan ‘sadece’ tasarımcının yalın ve eklektik ürünlerinin yanı sıra farklı disiplinlerden sanatçıların ürün ve eserlerinin yer aldığı kolektif bir alan.

20 yılı aşkın süredir mimari, dekorasyon ve tasarım alanında önemli çalışmalara imza atan Ayşegül Hotiç, farklı disiplinlerin enerjisini tek bir çatı altında buluşturduğu sadece’de cemiyet ve sanat dünyasından birçok ünlü ismin katılımıyla bir davet düzenledi. Ayşegül Hotiç’in tasarımlarının yanı sıra Yunanlı tasarımcı Theofilos Mantzoros’un göz kamaştıran mücevher koleksiyonu ve ressam Meray Akmut’un siyah beyaz seçkisini yakından inceleme fırsatına kavuşan konuklar, davette keyifli vakit geçirdiler.

Farklı disiplinlerin enerjisini tek bir çatıda buluşturan sadece, Ayşegül Hotiç’in tasarımlarının yanı sıra yeni yetenekler ve usta tasarımcıların ürünlerine de ev sahipliği yapıyor. Özgün bir seçkiye sahip mekan, zaman içinde gelişen ürün ve eser seçkileriyle ziyaretçilerine keyifli bir ambiyans sunuyor.

Tasarımlarını özel teknikler ve el işçiliğiyle hayata geçiren Ayşegül Hotiç, sadece’de yer alan ürünleri için zanaat ustaları ile çalışıyor. Kültürümüzün kıymetli zanaatlarını, tasarım trendleri ve yalın tarzıyla buluşturan Ayşegül Hotiç, sadece’de yer alan ürün çeşitliliğini her geçen gün artırmayı hedefliyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.