Anasayfa / MODA YOLU / FRANSIZ SARAYI’NDA MEHMET KÖYMEN DEFİLESİ

FRANSIZ SARAYI’NDA MEHMET KÖYMEN DEFİLESİ

Ünlü modacı Mehmet Köymen‘in “2016 Summer Haute Couture” defilesi “Çocuk Eğitim Derneği” (ÇED) yararına Fransız Sarayı‘nda gerçekleşti. Bu anlamlı etkinliğe iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok önemli isim katıldı.

Asil Çağıl’ın koreografisini yaptığı muhteşem defilede Tuğçe Sarıkaya, Hülya Yiğitalp, Zeliha Çal, Sanem Balcı, Müge Cinman Somer, Eylem Çelikel, Yağmur Ayaz, Alegra Levi, Gözde Coşkun, Gamze Balım, Hande Aras, Seviye İkbal Tulgar ,Olga Fabi ve Parıl Erdem gibi ünlü modeller podyuma çıktı.

Yönetim Kurulu Başkanlığını Dr.Ömer Cenker Ilıcalı’nın üstlendiği “Çocuk Eğitim Derneği” (ÇED) yararına yapılan defileyi Burak Kut, Mustafa Sandal, Selda Alkor, Saba Tümer ve Seda Bakan gibi ünlü isimler de takip etti.Fransa Başkonsolosu Muriel Domenach’ın da katılım gösterdiği gece, ITHIB ( İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçılar Birliği ) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle ana sponsorluğunda gerçekleşti.

İşitme engelli çocuklar yararına düzenlenen organizasyonun sunuculuğunu ise Deniz Akkaya ve Jess Molho üstlendi.Gecede ayrıca yapılan müzayede de aralarında Ressam İsmail Acar’ın da yağlı boya tablosunun bulunduğu eserler yeni sahiplerini buldu.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SATIŞA ÇIKTI

DMxNetWork özel koleksiyonu, yoğun ilgiyle geçen iki sezonun ardından üçüncü sezonunda da güçlü ve kendine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir