Anasayfa / EKO-MODA / GELİNLİK RANDEVULARINI 3 AY ÖNCEDEN ALIN!

GELİNLİK RANDEVULARINI 3 AY ÖNCEDEN ALIN!

Gelinlik ve abiyelerde yapılan tadilatlar büyük ustalıkla gerçekleştirilmeli. Hem kişinin vücuduna tam olarak oturması ve ona özel yapılmış hissi vermeli hem de tasarımın özgün duruşundan ve tarzından ödün verilmemeli. Oleg Cassini, gelinlik ve abiyelerde isteğe göre tadilat yapma imkanı sunuyor. Özel tadilatlara ihtiyaç duyulduğunda, markanın uzman terzileri tüm gerekli değişiklikleri ve eklemeleri mükemmel biçimde yapıyor.
Oleg Cassini’de kol ekleme, yaka açma, kapama, sırt açma, kapama, dantel ekleme, boy kısaltma, beden daraltma, askı ekleme, çıkarma gibi modeli kadınların dilekleriyle birebir örtüşecek hale getiren tadilatlar yapılabiliyor. Dekolte açma, kapama, tesettür gelinlik tercih edenler için boyuna kadar kapama yapmak da mümkün. Bunların yanı sıra, kıyafetinin daha ihtişamlı görünmesi için gelinliğin modeline ve kumaşına uygun olarak kuyruk ekleme, ekstra kabarık olması için eteğe tarlatan gibi dokunuşlar da yapılabiliyor. Ek payet işlemeler ve aplikeler eklenebiliyor.

Oleg Cassini, gelin adaylarına prova ve tadilat işlemlerini göz önünde bulundurarak, gelinlik randevularını düğünden en az 3 ay önce almalarını öneriyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3 YIL SONRA EVE DÖNÜYOR

Moda sektörünün çok yakından takip ettiği ‘modest fashion’daki en son global trendler ve yenilikler, 20 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.