Anasayfa / MAGAZİN / RUSLAR ANTALYA’YA NEDEN AŞIK?

RUSLAR ANTALYA’YA NEDEN AŞIK?

 Gazeteci, sosyal eylemci, aktris, yazar, televizyon ve radyo spikeri olmasının yanı sıra ülkesinde cemiyet hayatının en gözde isimlerinin başında gelen Rus Kseniya Sobçak, Antalya bulunan AKRA Hotel‘in konuğu oldu.
Her hareketi Oprah Winfrey ya da Victoria Beckham gibi ilgiyle takip edilen, sosyal medyada 4,8 milyon takipçisi bulunan, paylaşımları ülkesinde olay haline gelen Sobçak, moda çekimi için geldiği Akra’dan yaptığı paylaşımlarla tüm dünyaya Antalya’yı ve AKRA’yı anlattı. Otelin çeşitli bölümlerinde ve Bey Dağları’na karşı Akdeniz panoraması eşliğinde yapılan çekimlerde; “Rusya’nın neden Antalya’ya aşık olduğunu burada çok net anladım, çünkü kendim de öyle hissettim” dedi.

 Rus Kseniya Sobçak, resim ve bale eğitiminin ardından Pedagoji ile Moskova Devlet Enstitüsü Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Siyaset Bilimi dalında yüksek lisans yapıp tüm bu birikimini dikkat çekici ve sansasyonel kariyerinde harmanlamaya başladı. Reality şovların yanı sıra MTV ve TNT kanallarında da sunuculuk yaptı, L’Official dergisinin enel Yayın Yönetmeni görevine getirildi.


Akra’da konakladığı günler boyunca Kseniya Sobçak, Antalya’nın yıldızı Akra’da usta şefler tarafından Asmani restoran ve Pablito Bistro’da hazırlanan lezzetli yemekleri, otelin her noktasında farklı hislere eşlik eden Suat Ateşdağlı imzası taşıyan müzikleri, Akra Fit’te ve The LifeCo’da yenilenmeyi sağlayan masaj terapilerini de deneyimlerken, tadı damağında kalan bu özel günleri daha uzun yaşamak için, yaz aylarında tekrar geleceğini belirterek AKRA’dan ayrıldı.

 Yüzde 92 misafir memnuniyetini yakalayan, turizm sektöründe ülkemizin ‘en itibarlı’ üç otelinden biri seçilen Barut otellerinin önemli halkalarından AKRA, deneyim ve duygulara dayanan yeni nesil otelcilik konsepti Urban Social ile ulusal ve uluslararası konuklarını ağırlıyor

 

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu Halkın kalbine değen markaların ödüllendirildiği Türkiye Altın Marka Ödülleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.