Anasayfa / MODA YOLU / GIORGIO ARMANI’NIN 40 YILI KİTAP OLDU

GIORGIO ARMANI’NIN 40 YILI KİTAP OLDU

Moda dünyasının efsane ismi Giorgio Armani, meslekte 40.yılını yayınlanan otobiyografi kitabıyla kutluyor.

Moda dünyasında birçok ilke imza atan ve bir moda markasının yanı sıra bir yaşam stili markası yaratan Giorgio Armani, 40 yıla dayanan meslek yaşamını, modaya yön veren işlerini ve hayatını, yayınlanan otobiyografi kitabında moda severlerle buluşturuyor.

Moda dünyasına adım atmasaydı bir film yönetmeni olmak istediğini dile getiren Armani, bunu kitabıyla kanıtlıyor: kitap, okuyucuyu hikayenin içine çekip, kısım kısım ilerleyerek, okuyucularda merak uyandırarak kendilerinin hikayeye dahil olmasını sağlıyor.

Çizimlerinden, insan vücudu ile ilgili vizyonuna, defilelere hazırlanırkenki heyecanından film sektörü ve ünlülerle olan bağına, seyahat sevgisinden, mobilya ve yaşam alanlarına olan keskin gözüne, şöhret ve ün ile olan ilişkisinden, spor ve egzantrik dokunuşlara kadar herşeyi bu kitapta bulmak mümkün. İtalyan duygusundan uzaklaşmadan, moda dünyasına uluslararası bir bakış açısı katan Giorgio Armani’nin, moda dünyasında yarattığı devrim, bu kitap ile okuyucuların gözleri önüne seriliyor. Sonuç isetasarımcının çalışmalarının tutarlılığı ve devam eden gelişimini kayıt altına alan eşsiz bir belge.

Kitabın satışlarından elde edilen telif bedelinin tamamı ise UNICEF’e bağışlanıyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SATIŞA ÇIKTI

DMxNetWork özel koleksiyonu, yoğun ilgiyle geçen iki sezonun ardından üçüncü sezonunda da güçlü ve kendine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir