Anasayfa / FOTO GALERİ / HEPSİ ÇOK ÖZEL TASARLANDI

HEPSİ ÇOK ÖZEL TASARLANDI

H&M, Nicki Minaj, Future, Ashley Graham, Joe Jonas, Jourdan Dunn, Sasha Lane ve Stella Maxwell’in 2017 Met Gala kostümlerini özel olarak hazırladı.
Kostüm Enstitüsünün bu yılki sergisi ve aynı zamanda MET Gala’nın teması olan ‘’Rei Kawakubo/Comme des Garçon: Arada kalanların sanatı’’ için H&M tasarım ekibi her biri kendine özgü kostümler yarattı. Tasarımlar, Kawakubo’nun sık sık kullandığı bazı temalara yer verdi. Dekonstrüksiyon, tersine döndürülen gelenek, asimetri, iri fiyonkların, puantiyelerin, çiçeklerin çekici havası ile birleştirildi. Bu yıl Met Gala’ya üçüncü kez katılan H&M için bu yılın teması özellikle keyif verici oldu. H&M Comme des Garçons ile 2008 senesinde tasarımcı işbirliği gerçekleştirmişti.
“Günümüz modasının en ilham veren ve etki yaratan tasarımcıları olan Rei Kawakubo/Comme des Garçons’dan esinlenen bu görünümleri yaratmak bizim için bir onurdu. Her H&M kostümü özel olarak tasarlandı. Tasarımlar yaratılırken Kawakubo’nın kreatif dünyası ve konuklarımın stilleri ön plandaydı.’’ diyor H&M Tasarım Başkanı ve Kreatif Direktör Pernilla Wohlfart.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ÇİÇEK AÇTI

Penti Çiçek Açtı! Penti, doğanın sanat eseri çiçekleri bu yaz da tasarımlarına taşıyor. Sezonun öne …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.