Anasayfa / SAĞLIK / HILLSIDE ENERJİSİNİ WEB’E TAŞIDI

HILLSIDE ENERJİSİNİ WEB’E TAŞIDI

 Yenilik ve projeleriyle öncü çalışmalara imza atan Hillside City Club’ın dinamik dünyası web sitesine taşındı. Dünyadaki spor eğilimlerinin Türkiye’deki öncüsü Hillside City Club, misafirlerine dijital dünyada da yenilikçi bir deneyim sunuyor. Hem tasarım hem içerik dizini olarak yenilenen Hillside City Club web sitesi www.hillsidecityclub.com, ziyaretçilerine site içinde dolaşımda kolaylık sağlarken, Hillside’ın iyi hissetme ekosisteminin dinamizmini de yansıtıyor.
Ziyaretçilere iyi bir mobil deneyim yaşatabilmek üzerine kurgulanan yeni sitede egzersizlerin tekrarlanan özelliğinden ilham alınarak hazırlanan gif ve videolara yer verildi. Tüm fotoğraf ve videolar için özel bir prodüksiyon ile gerçekleştirilen çekimlere sahip yeni web sitesi www.hillsidecityclub.com’a tüm cihazlar üzerinden rahatça erişilebiliyor. Üyelerin seçebileceği farklı dinamizm ve enerji gruplarına göre sınıflandırılan derslerin yer aldığı web sitesi, misafirlerine bir spor kulübünden çok daha fazlasını sunan Hillside’ın rengarenk dünyasını dijitale taşıyor. Web sitesinin tasarım, yazılım ve site içerikleri için prodüksiyonlar Enüstkat Interactive tarafından gerçekleştirildi.
Web sitesinin künyesi ise şu şekilde:
Ajans: Enüstkat Interactive
Ajans Başkanı, Art Director: Orkun Altınbayrak
Tasarım: Emre Ziyan
Yazılım Geliştirme: Özgür Karagöz
Müşteri İlişkileri Yöneticisi: Duygu Erbay

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Boyner Kozmetik Festivali Başlıyor

BOYNER Sezonu Festival Tadında Bir Kampanya ile Karşılıyor Kozmetik alışverişi denince, zengin ürün seçeneği, ayrıcalıklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.