Anasayfa / EKO-MODA / PUMA IGNITE AİLESİ GENİŞLEDİ

PUMA IGNITE AİLESİ GENİŞLEDİ

 IGNITE Dual, üstün yastıklama teknolojisini esneklikle buluşturarak iki müthiş özelliği bir araya getiriyor.

Dünyaca ünlü spor performans giyim markası PUMA, koşu sektörüne damgasını vuran IGNITE ailesini genişletiyor. En üst düzey esneklik ve yastıklama sağlamak için tasarlanan IGNITE Dual’ın tabanı, patentli IGNITE FOAM köpük teknolojisini içeriyor. IGNITE köpük taban, koşarken zemine verilen enerjiyi ayağa iade ederek enerjinin geri dönüşümünü sağlıyor.

Çift renkli dış kaplaması ile kadın ve erkekler için özel olarak üretilen IGNITE Dual’ın özel tasarımı, modern bir desenle tamamlanıyor.

IGNITE Dual, standart koşu modelinin yanı sıra, PUMA’nın devrim niteliğindeki bağcıksız ayakkabı teknolojisini içeren IGNITE Dual Disc modeliyle koşucuların beğenisine sunuluyor. IGNITE Dual Disc, ön kısmında yer alan Disc butonunun tek bir dönüşüyle ayağa kolay ve hızlı bir şekilde uyum sağlıyor.

IGNITE Dual’ın ikili renk yapısı ve desenleri, PUMA’nın Sonbahar-Kış 2016 sezonundaki koşu tekstil koleksiyonunda da yer alıyor. Hem işlevselliği, hem de tarzı ile dikkat çeken tekstil koleksiyonundaki Graphic Shorts Sleeves t-shirt, Vent Thermo-R Koşu Ceketi ve 2- in-1 Şort, teri ciltten uzaklaştıran ve antrenmanlarda kuru kalmanızı sağlayan dryCELL teknolojisini içeriyor.

Yeni IGNITE Dual ayakkabı ve koşu tekstil koleksiyonu Ağustos ayının ilk haftasından itibaren PUMA mağazalarında satışa sunuluyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3 YIL SONRA EVE DÖNÜYOR

Moda sektörünün çok yakından takip ettiği ‘modest fashion’daki en son global trendler ve yenilikler, 20 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.