Anasayfa / GÜZELLİK / O ARTIK BİR ÇİZGİ FİLM KARAKTERİ

O ARTIK BİR ÇİZGİ FİLM KARAKTERİ

 Burcu Esmersoy, ilk kez animasyon karakterine dönüşerek masal kahramanı oldu. AVON Advance Techniques Serisi ürünlerinın tanıtım yüzü olan Esmersoy, animasyon karekterle kadınlara önerilerde bulunuyor.

AVON’un saçlara güç, hacim ve parlaklık veren Advance Techniques Besleyici Supreme Oils Serisi ürünlerinin anlatıldığı dijital filmde Burcu Esmersoy rol alıyor. Hacimli saçlarıyla kendini daha güçlü ve enerjik hissetmek isteyen kadınlara AVON’un Advance Techniques ürünlerini tavsiye eden Esmersoy, bu filmde ilk kez bir animasyon karakterine dönüşüyor.

Burcu Esmersoy’un ilk kez bir animasyon karakterine dönüşerek masal kahramanı gibi göründüğü filmde AVON Advance Techniques Besleyici Supreme Oils Serisi ile bakımlı saçlara kavuşmanın adımları anlatılıyor. Işıltılı ve hacimli saçlar için serinin ürünlerini kullanan Esmersoy, şampuan ve saç bakım kreminin nasıl uygulanacağını gösteriyor. Saçlarına hacim kazandırmak için AVON Advance Techniques Oval Saç Fırçası kullanan Burcu Esmersoy, ürünlerin etkisini uzun süre korumak için ise AVON Besleyici Çift Fazlı Bakım Spreyi’ni öneriyor.
 Burcu Esmersoy’un da favorisi olan AVON Supreme Oils Serisi, macadamia, kamelya, badem, üzüm çekirdeği ve marula’dan oluşan 5 değerli doğal yağı içeriyor; normal ve kuru saç tiplerini besleyip güçlendiriyor. Saçlara istenilen şekli vermeyi kolaylaştıran AVON Advance Techniques Oval Saç Fırçası ise saçları hem kolayca açıyor hem de farklı saç modelleri yaratmak isteyenlere mükemmel sonuçlar sunuyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbahar 2019 Tommy Jeans Koleksiyonu

Sonbahar 2019 TOMMY JEANS koleksiyonu, işlevsellikle marka mirasının birlikte yorumlanmasından ilham alarak denim klasiklerini kural …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.