Anasayfa / FOTO GALERİ / İPEK KIRAMER DÜNYASI

İPEK KIRAMER DÜNYASI

Türkiye’de gecelik ve ev giyimi kültürüne 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren İpek Kıramer, yedi binin üzerinde modeliye dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

İpek Kıramer, koleksiyonlarında sıklıkla Hollywood’un ışıltılı yıldızlarından ve Fransız Kabarelerinden esinleniyor. İtalya ve Fransa’dan bizzat kendisinin seçtiği özel ipek, ipek saten ve ipek şifon kumaşlarıyla kadınların rüyalarındaki gecelikleri yaratan tasarımcı, modellerinin zamansız bir şıklığa sahip olmasını amaçlıyor.

İpek Kıramer kendi sözleriyle stilinin olmazsa olmazını şu sözlerle açıklıyor: “Değişmez stil anayasası en kaliteli kumaş ve aksesuardır. Güzel çizilmiş hiçbir model kalitesiz kumaşla yaşayamaz.”

Young Body serisiyle gençleşen ve dinamikleşen marka, serideki modellerle zarafetini hayatının her anında sergilemek isteyen kadınlara İpek Kıramer farkını yaşatmayı sürdürüyor. Canlı renkler ve modern kesimlerin öne çıktığı Young Body serisinde özellikle pijama modelleri dikkat çekiyor. Yaşamın, mutluluğun güzel giyimle şekilleneceğine inanan İpek Kıramer kendisine güvenen genç kadınlara hitap ediyor.

 

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ÇİÇEK AÇTI

Penti Çiçek Açtı! Penti, doğanın sanat eseri çiçekleri bu yaz da tasarımlarına taşıyor. Sezonun öne …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.