Anasayfa / MODA YOLU / IŞIL REÇBER FOR CASAVIE

IŞIL REÇBER FOR CASAVIE

Giydiği her kıyafetle adından söz ettiren moda ikonu Işıl Reçber, Işıl Reçber for Casavie koleksiyonu ile modaseverlerin karşısında.

10 Karaköy Morgans Original düzenlenen Işıl Reçber for Casavie lansmanına Feryal Gülman, Hakan Akkaya, Şebnem Çapa, Sitare Akdilek, Pınar Hotiç, Ayşe Kucuroğlu, Aslı Şen, Monik İpekel ve Lady Jude Cisse gibi cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

Tasarımcı Zeynep Kartal ile işbirliği yapan Işıl Reçber, özel gün ve geceler için gösterişli elbiselerin yanı sıra günlük şıklığı yansıtan blazer ceket, tulum, cigarette pantolon kalem etek, dantel şort, gömlek ve kokteyl elbiseleri hazırladı. Her daim yüksek topuklu ayakkabılar ile görmeye alıştığımız Işıl Reçber, ayakkabı zevkini anlattığı Işıl Reçber for Casavie koleksiyonu ile kendi ayakları üzerinde duran güçlü kadınlara sesleniyor. Özel üretim derilerin kullanıldığı koleksiyon dünya markalarından hem model hem de kalite anlamında geri kalmadan ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.

Koleksiyonu ile ilgili konuşan Işıl Reçber; “Üretmeyi seven ve aynı zamanda ürettiğimle yetinmeyen bir kadınım, her zaman daha şık, daha iyinin peşindeyim.Yakın takipçilerim tarafından giysi ve ayakkabı koleksiyonu hazırlamam için gelen talepler doğrultusunda yaklaşık bir yıl önce iki koleksiyonum için de çalışmalara başladım. İnsanların benim tarzımı beğenmeleri çok güzel. Kendi adıma gurur verici ama tasarımlarımı tercih edenler de şunu unutmasın, koleksiyonlarımın altında büyük bir emek, araştırma ve ruh var.” dedi.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.