Anasayfa / HAFTANIN MARKASI / İTALYAN İŞÇİLİK VE TASARIMDA YARATICILIK BİRARADA

İTALYAN İŞÇİLİK VE TASARIMDA YARATICILIK BİRARADA

Liu Jo; 90’ların ortasında triko üretimiyle bilinen Carpi’de, Marchi kardeşlerin triko koleksiyonuyla ortaya çıktı. İtalya’da hızlı bir şekilde müşteri kitlesini arttıran marka, Liu Jo ve Liu Jeans koleksiyonlarıyla giyim sektöründe varlığını güçlendirdi. Liu Jo ismi öncelikle çok katlı mağazacılık anlayışı ile anayurdu olan İtalya’yı fethetti, 2000 yılından sonra ise kendine ait mağazaları ile İtalya ve dünyada hızla yayılmaya başladı. İtalyan işçiliği ve tarzı, kumaşlarda kullanılan ileri teknoloji ve tasarımlardaki yaratıcılık Liu Jo’yu tanımlayan özelliklerden sadece birkaç tanesidir. Marka, tasarımlarında hem doğudan hem batıdan ilham alan ama sofistike İtalyan kimliğinden uzaklaşmayan bir çizgide yoluna devam etmekte. Liu Jo tasarım ekibi elegan ve feminen stili, büyüleyici tasarımlarıyla harmanlayıp tüm dünyanın beğenisine sunmakta.

Türkiye’de Akmerkez, Kanyon, Aqua Florya, City’s Nişantaşı, Palladium AVM, Next Level – Ankara’da mağazası bulunan Liu Jo, yılbaşı gecesi için dikkat çekici bir kış koleksiyonu hazırladı.

Alışılmışın dışında farklı materyalleri bir araya getirerek koleksiyonunu tasarlayan Liu Jo, modern stillerle deri ve kürk parçalarını harmanlıyor. Liu Jo kış koleksiyonunda deri tulum, deri pantalon ve deri detayları olan elbiseler bulunuyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MODANİSA KIŞA HAZIR

Modanisa’da sonbahar – kış trendleri sarı, yeşil ve kahvenin tüm tonlarıyla karşımızda. Modanisa kadınları, sonbahar-kış …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir