Anasayfa / GÜZELLİK / SEMA ŞİMŞEK’İN GÜZELLİK SIRRI “ÖRÜMCEK AĞI”

SEMA ŞİMŞEK’İN GÜZELLİK SIRRI “ÖRÜMCEK AĞI”

Hücre yaşlanmasını erteleyen ve cilt altında örümcek ağına benzer bir bariyer oluşturan Örümcek Ağı yüz germe kreminin marka yüzü ünlü oyuncu ve model Sema Şimşek oldu.

Op. Dr. Bülent Cihantimur ve ekibi tarafından hayata geçirilen Örümcek Ağı kremi, anti-aging ve kök hücre ajanlarıyla formüle edildi. Yaşlanma karşıtı içeriğiyle hücrelerin ömrünü uzatan krem, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur ve kimyagerler tarafından uzun süren araştırma ve çalışmalar sonucu geliştirildi. Krem, epidermal hücrelerin yaşlanmasını erteliyor ve kronik yaşlanmaya karşı cildin savaşmasına yardımcı oluyor.

Örümcek Ağı kremi lansmanda Op. Dr. Bülent Cihantimur davetlilere uzun süren çalışmalarla ve ödüllü aktif içeriklerle ilgili bilgi verirken, marka elçisi Sema Şimşek krem hakkındaki deneyimlerini ve aldığı sonuçları anlattı.

Sema Şimşek lansmanda yaptığı konuşmada “Op. Dr. Bülent Cihantimur birkaç ay önce Örümcek Ağı kremini bana verdiğinde oldukça heyecanlandım. Yoğun bir çalışma hayatı olan biri olarak ve bir anne olarak tüm ihtiyaçlarıma tek bir kremle çözüm getirdim. Artık cildimi temizledikten sonra göz altlarım için, boynum ya da yüzüm için ayrı ayrı kremlerle zaman harcamıyorum. Örümcek Ağ kremini gözaltlarım dahil tüm yüzüme uygulayabiliyorum. Düzenli bir şekilde sabah akşam kullandım. Günden güne bir tazelenme, canlı bir görüntü elde etmeye başladım. İnce çizgilerimin soluklaştığı, silikleştiği gözle görülür bir gerçek. Cildimin altında neler yaşandığını bilmiyorum ama görünen kısımda en büyük etkinin canlanma ve sağlıklı bir cilt görüntüsü olduğunu söyleyebilirim. Bugün burada sizlerle birlikte olmaktan ve marka yüzü olmaktan son derece memnunum. Yüzlerce ürün arasından hangisini seçeceğine karar veremeyen, günlük olarak kullanabileceği kaliteli bir yaşlanma karşıtı ürün arayanlara önemle tavsiye ediyorum” dedi.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KİŞİYE ÖZEL BEDEN TASARIMI

Kas estetiği; sağlıklı, dinamik, fit, atletik ve kaslı bir bedene sahip olabilmek için uygulanan bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir