Anasayfa / SAĞLIK / KADAVRA WORKSHOP PROGRAMI

KADAVRA WORKSHOP PROGRAMI

Seltek Estetik CEO’su Fehmi Zorlu ve Prof. Dr. Patrick Trevidic

Uzun yıllardır sektöre, Türkiye’den ve yurt dışından, mesleki alanda başarılı hekimlerin deneyimlerini aktarabileceği farklı ortamlar yaratmaya çalışan SELTEK Estetik’in eğitim programı (SİMGE) çatısı altında yapılan, SELTEK Estetik CEO’su Fehmi Zorlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen, deneyimlerini paylaşmak üzere Türkiye’ye gelen dünyaca ünlü Prof. Dr. Patrick Trevidic katılımıyla gerçekleşen “II. Kadavra Workshop Programı” büyük ilgi gördü.

Sektöre dinamik ve farklı bir bakıș açısı getirmeyi hedefleyen akademik bir program olan “Seltek Mesleki Gelişim Etüdleri” SİMGE’nin, ilkini 2015 yılında gerçekleştirdiği teorik ve pratik uygulama olarak iki ayrı bölümden oluşan “Kadavra ile Yüz Anatomisinin Temelleri ve Dolgu Uygulama Çalışması”nın ikincisini Prof. Dr. Patrick Trevidic Başkanlığı’nda, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Anatomi salonunda gerçekleştirdi.

 SİMGE Mesleki Gelişim Toplantıları kapsamında yapılan “II. Kadavra Workshop Programı” ile Türk estetik dünyasının önde gelen isimleriyle bir araya gelmekten büyük mutluluk ve onur duyduğunu dile getiren Seltek Estetik CEO’su Fehmi Zorlu: “Seltek Grup olarak 14 yıldır çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Her zaman yenilikçi yaklaşımlarımızla estetik sektörüne yeni bir soluk getirmek ve farklı projelerle geliştirmek için çıtamızı yükselttik. Bu toplantımızda canlı dokuda dolgu uygulamalarının yanı sıra kadavra üzerinde cilt altı anatomik yapı ve dolgunun bu bölgedeki davranışını görmeniz için bir çalışma yaptık. Estetik uygulamalar için ürün distribütörlüğü yapmakta olan bir firma tarafından üniversite destekli kadavra kursunu sizlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu kıymetli programda bizlere destek veren Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Başhekimliği’ne ve Anatomi Anabilim Dalı Başkanlığı’na; bu toplantının gerçekleşmesi için bizimle birlikte olan başta Prof. Dr. Patrick Trevidic’e, takım liderlikleri için Doç. Dr. Hakan Erbil, Doç Dr. İsmail Küçüker, Yrd. Doç Dr. Başar Kaya, Dr. Semih Gök ve Dr. Kırdar Güney’e teşekkür ediyorum” dedi.

II. Kadavra Workshop Programı ile Türk doktorlarla bir araya gelmekten mutlu olduğunu belirten Prof. Dr. Patrick Trevidic, “Cilt altı anatomik yapı ve dolgunun bu bölgedeki davranışını görmek açısından önemli bir eğitim yaptık. Bu eğitimde amacımız yüzdeki hacim eksiklikleri, kırışıklıklar, göz altı morlukları konusunda yapılan işlemlerin insan yüzünde hangi katmanlara ulaştığını ve nasıl etki yarattığını göstermekti. Teknik anlatımın yanı sıra uygulamalı olarak yaptığımız kadavra workshop’u oldukça etkili oldu” diye vurguladı.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Boyner Kozmetik Festivali Başlıyor

BOYNER Sezonu Festival Tadında Bir Kampanya ile Karşılıyor Kozmetik alışverişi denince, zengin ürün seçeneği, ayrıcalıklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.