Anasayfa / MANŞET / CİTY OF STARS

CİTY OF STARS

 Raisa & Vanessa ve Trendyol bu sene iş birliklerinin üçüncü senesini kutlarken 7 – 24 yaşayan bir koleksiyona imza atıyor. İstanbul’un gizemli gece hayatı ve bitmeyen cazibesi Raisa & Vanessa Sason’un bu sezonki tasarım kodlarını oluşturuyor. Karşınızda gecesiyle gündüzü birbiriyle yarışan hızda bir şehrin hikayesi: City Of Stars

42 parçadan oluşan City Of Stars, her bir tasarım kendi alanında iddiasını ortaya koymaya hazır. İstanbul’un çok renkli ve sesli karakterinden ilham alan tasarımlarda iri vatkalar, taşlı tokalar, kendinden simli kumaşlar ön plana çıkıyor. Şehrin ışık saçan kadınlarına ithaf edilen koleksiyon , Raisa&Vanessa karakteristiğini yansıtan detayları yenilikçi kalıp ve aksesuar kullanımlarıyla birleştiriyor.

Bu sezonun trendi olan desenler Raisa&Vanessa maksimalizminde yorumlanıyor ve gündüzden geceye kullanılabilecek etek – üst takımlara hayat veriyor. Pul ve payetler ayni renkte kumaşlara işlenerek doku algısı yüksek, cazibesi kalıplarında gizli mini elbiselere dönüşüyor. Bir Raisa&Vanessa tasarım duruşu olan pantolonlar bu koleksiyonda da kendine yer buluyor. Kadının sınırsız dünyasını ve iddiasını destekleyen pantolonlar her zamanki gibi feminen kalıplarla yorumlanmış. Farklı kumaş aileleri ve aksesuarlar ile sıra dışı bir kimlik kazandırılan pantolon takımlar kadar vatkalı mini elbiseler de koleksiyonda öne çıkan görünümler arasında. Eteklerin vücudu daha da sardığı kalıplarda bir diğer dikkat çeken detay ise kendinden simli kumaşlar kullanılarak aksesuarsız ve çabasız bir iddianın amaçlanmış olması.

Limitli sayıda üretilen RV for Trendyol City Of Stars koleksiyonu sadece Trendyol.com’da satışa sunuldu.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.