Anasayfa / MAGAZİN / KADINLARIN SEÇİMİ BİSCOLATA ERKEĞİ CARLOS

KADINLARIN SEÇİMİ BİSCOLATA ERKEĞİ CARLOS

 Mobil pazarlama dünyasının inovasyon, yaratıcılık ve başarıyı ödüllendiren tek ödül programı Smarties Ödülleri, bu alanda sınırları yeniden tanımlayan, müşterilerine erişim ve etkileşim değeri sağlayan ekip ve yetenekleri yıldızlaştırıyor. MMA Türkiye Forum İstanbul 2017’nin akşamında düzenlenen gala gecesinde, Smarties Türkiye 2017 kazananları açıklandı. Smarties EMEA Bölgesel Ödülleri de ilk kez Türkiye’de sahibini buldu.

Sunuculuğunu Ece Sükan’ın gerçekleştirdiği gecenin en başarılı ve en ilgi çekici isimlerinden biri de, ‘Biscolata Erkeği’ olarak ün yapan İspanyol model Carlos Martin oldu.

Biscolata’dan Muhtesem Sevgilim Carlos” mobil uygulaması, gecede “Kadınlar Özel Ödülü / Women’s Special Award” da dahil olmak üzere dört ödülün sahibi oldu. Geceye bizzat katılan Carlos Martin, sahneye de kendi çıkıp ödülleri aldı.“Biscolata’dan Muhtesem Sevgilim Carlos” mobil uygulaması, kullanıcılara Carlos’la tam bir flört deneyimi yaşama fırsatı sunuyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu Halkın kalbine değen markaların ödüllendirildiği Türkiye Altın Marka Ödülleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.