Anasayfa / SAĞLIK / KANSERDEN KORUNMAK İÇİN SADECE İKİ KAŞIK…

KANSERDEN KORUNMAK İÇİN SADECE İKİ KAŞIK…

 Sağlığınızı korumak, kanser, obezite gibi birçok hastalığı önlemek için Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı yeter! Zerdeçal ve zeytin yaprağından gelen biyobileşenlerle zenginleştirilmiş Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı’nın yararlı olabilmesi için her gün 2 çorba kaşığı tüketilmesi gerekiyor.

Tadında Anadolu, sağlığına önem verenler için Türkiye’nin ilk ve tek fonksiyonel zeytinyağını sunuyor: Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı… Zeytinyağının doğallığı bozulmadan sağlığa faydalı özellikleri artırılmış hali olan Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı, sağlığı koruyucu ve düzeltici etkilerinin yanı sıra başta kanser, kalp hastalıkları, obezite, Alzheimer ve tip 2 diyabet olmak üzere gibi birçok kronik hastalığın riskinin azaltılmasına da yardımcı oluyor.

Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı, zerdeçal ve zeytin yaprağından elde edilen biyobileşenler içeriyor. Hastalıkların oluşma riskini azalmak ve sağlığınızı için Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı’nı her gün iki çorba kaşığı tüketmeniz gerekiyor. Böylece vücudunuz için gerekli tüm bileşenleri de en yüksek düzeyde almış oluyorsunuz. Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı, zeytinyağıyla hazırlanan tüm salata ve yemeklerde kullanılabiliyor. Ancak Sankara’nın zengin içeriğini kaybetmemesi için sıcak yemeklere piştikten sonra eklenmesi de şart!

Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı, Tadında Anadolu’nun Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, İstanbul Atatürk Havalimanı, Milas Bodrum Havalimanı, Yenikapı İDO Hızlı Feribot İskelesi, Yalova İDO Hızlı Feribot İskelesi, Bursa Güzelyalı İDO Hızlı Feribot İskelesi ve UNIQ İstanbul’daki Foods in the Woods’ta bulunan şubelerinde satışa sunuluyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Boyner Kozmetik Festivali Başlıyor

BOYNER Sezonu Festival Tadında Bir Kampanya ile Karşılıyor Kozmetik alışverişi denince, zengin ürün seçeneği, ayrıcalıklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.