Anasayfa / MODA YOLU / WEBSHOP SS16 İLE TEK PARÇA İLE ŞIKLIK

WEBSHOP SS16 İLE TEK PARÇA İLE ŞIKLIK

 Türkiye’de sadece kendi ürettiği tasarımları satan tek online butik olma özelliğiyle bilinen Webshop markası, 2016 İlkbahar – Yaz sezonunda desenli ipek parçaların ağırlıklı olduğu koleksiyonu ile dikkat çekiyor. “Webshop SS16” koleksiyonu; moda severlerin ruhu ve bedeni ile bütünleşecek estetik tasarımlardan oluşuyor.

Webshop SS16” koleksiyonunu özel kılan detaylardan biri de, teknik açıdan desenli ipek tasarımların üretiminin zor ve oldukça masraflı olması. Koleksiyonda grafik desenler, koyu zeminde neon detaylar, transparan etkili desenlerde ise optimist bir renk paleti kullanılmış. Ayrıca koleksiyonda turuncu, şeftali tonları, bebek mavisi, buz mavisi, mercan, pembe ve sarı renkler ön plana çıkmakta.

Koleksiyonla ilgili bilgi veren Sedef Dündar “Öncelikli olarak güncel moda anlayışını, özenle seçtiğimiz kumaşlar ve desenlerle, fonksiyonel, şık ve seçkin modellere, mükemmel kalıplara taşımayı amaçladık. Çoğu zaman tek bir parçayla şıklığı ve gustoyu yakalayabilecekleri modellerle buluşturduk. Nisan 2016 itibarı ile “Webshop SS16” koleksiyonumuzla moda severlerin karşısındayız. Kaliteden ödün vermeyen Webshop kadınının giyinmeyi eğlence ve zevk haline getirmesini sağlamak adına da çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.