Anasayfa / HAFTANIN MARKASI / KARL LAGERFELD X PUMA

KARL LAGERFELD X PUMA

KARL LAGERFELD
KARL LAGERFELD X PUMA koleksiyonu, sadece İstinyepark PUMA mağazasında sınırlı sayıda satışa sunuldu.

Global spor markası PUMA, ikonik spor ayakkabılarından “Suede Classic” modelinin 50. Yıldönümü kapsamında ünlü moda tasarımcısı Karl Lagerfeld ile heyecan verici bir işbirliğine imza attı. İlk olarak yıldönümü için “Suede” spor ayakkabılarının KARL LAGERFELD tarafından yeniden tasarlanmasını kapsayan işbirliği, kısa sürede 13 parçalı bir kapsül koleksiyona evrildi. “Suede 50” programı kapsamında hayata geçirilen KARL LAGERFELD X PUMA koleksiyonu, 19 Ekim’de tüm dünyada satışa sunuldu

Kapsül koleksiyonu, sportif şıklığı yeniden tanımlıyor
Koleksiyon kapsamında tasarlanan iki unisex “Suede” model ayakkabı; KARL LAGERFELD’in smokin ceket, yüksek beyaz yaka, kravat ve güneş gözlüklerinden oluşan ikonik estetiğinden esinleniyor. Kadın koleksiyonu, PUMA’nın 7mm çizgili ikonik Track ceketinden esinlenilerek üretilen bir T7 palto ceket ve pantalon takımını ve T7 Tulumu içeriyor. Erkek koleksiyonu ise dar kesimli bir eşofman üstü ve eşofman takımının yanı sıra logolu bir tişörtü barındırıyor. Spor ve şık giyimin buluştuğu stil; koleksiyonda yer alan sırt çantası, omuz çantası ve özel beyzbol şapkasıyla tamamlanıyor.

PUMA SPOR AYAKKABI
Her biri kendine özgü bir estetiğe sahip iki ikonik markayı buluşturan koleksiyon, KARL LAGERFELD’in özel tasarım estetiğini ve PUMA’nın bir klasik haline gelen sportif, sokak stilini bir araya getiriyor.

 

Hakkında Moda Tava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

RAMSEY ICONIC

Ramsey Iconıc İle Çekici Görünüm!

RAMSEY ilham veren ve hikayesi olan yenilikçi koleksiyonlarına bir yenisini daha ekledi: RAMSEY Iconic. Yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.