Anasayfa / MODA YOLU / “KELEBEK ELBİSE” DAVETİNE BÜYÜK İLGİ

“KELEBEK ELBİSE” DAVETİNE BÜYÜK İLGİ

Ünlü moda tasarımcıları Ezra + Tuba ve teknoloji devi Intel, dünya çapında ses getiren ’yi Morini İstanbul’da gerçekleşen çok özel bir davetle İstanbul’da tanıttılar. Intel’in uluslararası kampanyasının yüzü olan ve üzerindeki Intel Edison çipler sayesinde geleceğin teknolojik giysilerine iyi bir örnek oluşturan elbiseye davetliler büyük ilgi gösterdi.

Fütüristik çizgileri ve çağdaş yorumları ile Türk modasını uluslararası platforma taşıyan Ezra + Tuba tarafından Intel Türkiye Ar-Ge Merkezi işbirliği ile tasarlanan ve Intel Edison platformu ile akıllı hale getirilen Kelebek Elbise “Butterfly Dress”, Morini’de düzenlenen özel bir davetle tanıtıldı.

Geleceğin modasından izler taşıyor

Büyük bir başarıya imza atarak Intel’in tüm dünyada yürüttüğü reklam kampanyasının yüzü haline gelen Kelebek Elbise,üzerinde yer alan Intel Edison platformu sayesinde karşısında bulunan kişinin hareketlerini algılıyor. Üzerindeki kelebekler özel teknoloji sayesinde hareket ediyor veya uçuşuyor. Geleceğin teknolojik giysilerine iyi bir örnek oluşturan elbise davetine katılan Ayşe Tolga, Esin Övet, Ayşe Kucuroğlu, Gonca Vuslateri, Atilla Özdemiroğlu,  Begüm Kütük, Hande Sezer Pekşan, Nuray Fenercioğlu, Burcu Ziyal gibi sanat, moda ve cemiyet hayatından ünlü isimler büyük ilgi gösterdi.

Ezra + Tuba ile Intel Türkiye’nin Genel Müdürü Burak Aydın tarafından tanıtılan elbise Türk tasarımcılarının ve mühendislerinin gücünü ve yaratıcılığını bir kez daha gözler önüne serdi.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.