Anasayfa / GÜZELLİK / KIKO MILANO İLETİŞİM AJANSINI SEÇTİ

KIKO MILANO İLETİŞİM AJANSINI SEÇTİ

Sanat, moda ve tasarım alanında uluslararası üne sahip Milano’nun atmosferini ve zamanın yükselen trendlerini bütün kadınlar için ulaşılabilir hale getiren KIKO Milano, Türkiye’deki iletişim çalışmaları için Cohn&Wolfe İstanbul ile anlaştı.

1997 yılında İtalya’da kurulan KIKO MILANO, geleneksel kozmetik standartlarında dünya çapında devrim yaratan bir marka olarak 2016 yılının Mart ayında Türkiye’deki ilk mağazasını açtı. 17 ülkede 900’e yakın mağazası bulunan ve 35 ülkede online alışveriş fırsatı sunan KIKO Milano’nun; makyaj ürünleri, güzellik aksesuarları ve gelişmiş cilt bakım ürünleri olmak üzere, 1.400’ün üzerinde yüksek kaliteli ürünlerden oluşan geniş bir koleksiyonu bulunuyor.

2001 yılından beri iletişim sektöründe 100’den fazla saygın markaya hizmet vermiş olan, WPP Grup’un PR şirketlerinden Cohn&Wolfe İstanbul, KIKO Milano ile iş birliklerine bir yenisini daha ekliyor. Cohn&Wolfe İstanbul, KIKO Milano’nun “Güzellik ve hayatı rengarenk yaşamak herkesin hakkıdır” vizyonu çerçevesinde iletişim çalışmalarını yönetecek ve iletişim stratejisinin oluşturulması, planlanması gibi alanlarında liderlik görevini üstlenecek.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KİŞİYE ÖZEL BEDEN TASARIMI

Kas estetiği; sağlıklı, dinamik, fit, atletik ve kaslı bir bedene sahip olabilmek için uygulanan bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir