Anasayfa / GÜZELLİK / KİŞİYE ÖZEL GÜZELLİK ÇÖZÜMLERİ

KİŞİYE ÖZEL GÜZELLİK ÇÖZÜMLERİ

 ‘Anti-Aging and Wellness’ dünyasında ‘yeni nesil tıbbın temsilcisi’ olarak tamamen kişiye özel hizmetler sunan Ageless Institute, Terrace Fulya’daki kliniğinin kapılarını açtı.
‘Daha sağlıklı bir topluma öncü olmak’ vizyonuyla hizmete başlayan Ageless Institute, koruyucu sağlık hizmetiyle daima sağlıklı ve genç kalırken; kendine yatırım yapmak isteyen seçkin konuklarını ağırlamaya başladı.

Ageless Institute, Fulya Terrace’da lüks ve konforu bir arada sunan şık kliniğinde ‘’Life Management’’ felsefesinden yola çıkarak, kişiye özel sağlıklı yaşam hizmetlerini butik bir merkez olarak sunuyor.

‘Yeni Nesil Tıbbın Temsilcisi’ Ageless Institute, hastalıklara karşı pro–aktif bir yaklaşımla, sağlığına ve gençliğine değer verenlerin referans merkezi olmayı hedefliyor.
Bu kapsamda konusunda uzman ve birçoğu yurt dışı eğitimli ve tecrübeli, Türkiye’nin sayılı doktorlarını kadrosuna alan Ageless Institute; sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da anti-aging, hormon replasman tedavileri, intravenöz beslenme (IV) tedavileri, ketojenik diyet, telomer testi ve tedavisi, kök hücre tedavileri, tüm genetik testler ve çok geniş bir yelpazedeki dermatolojik ve medikal estetik uygulamalar, destekleyici ve tamamlayıcı uygulamalar gibi konular başta olmak üzere birçok sağlık hizmetini ilk kez ‘tek çatı altında sunan’ merkez olarak dikkat çekiyor.

 İş dünyasının en saygın ve deneyimli isimlerinden Dr. Bülent Göktuna’nın yatırımcılığını üstelendiği Ageless Institute, daha sağlıklı bir yaşamın gerçekçi formüllerini, bilimsel ve tıbbi yöntemlerle kişiye özel ve yüksek kalite standartlarındaki bir hizmet anlayışında seçkin konuklarıyla buluşturuyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.