Anasayfa / MANŞET / KUTLAMALARIN STİL SAHİBİ DAVETLİSİ

KUTLAMALARIN STİL SAHİBİ DAVETLİSİ

 Rafine stilin markası Cacharel, İlkbahar/Yaz 2018 Koleksiyonu’na ait smokinleri ile Marakeş büyüsünü davetlere yansıtıyor. Cacharel erkeği, yaz kutlamalarının stil sahibi davetlisi oluyor.

Gecenin ilk anından sonuna kadar, stil sahibi görünümünüzü korumak Cacharel’in ipliğin bükümü sayesinde esneyebilme özelliğine sahip, %100 yün smokinleri ile mümkün oluyor. Bu özel tasarım smokinler, mat kumaş dokuları sayesinde renkleri tüm gerçeklikleri ile gözler önüne seriyor. Keten papyon gibi Cacharel’in ince detaylardaki özgün tarzını yansıtan parçalar da yaz kutlamalarının ruhunu canlı tutuyor.

Renk konumlandırmasındaki cesareti ile erkek modasına yön veren Cacharel, mavinin farklı tonlarındaki smokinleri ile yazın ruhuna uygun bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. En iddialı smokinlerinden olan gök mavisi smokin şal yakası ve tek düğmeli tasarımı ile davetlerde Cacharel farkını ortaya koymanızı sağlıyor.

Klasik renklerin güçlü duruşunu tercih edenler için siyah ve gri smokinler de tasarlayan Cacharel, smokinlerini %100 pamuktan üretilmiş dokuma gömlekleri ile tamamlıyor. Kişiye özel dikim hizmeti ile kendi tarzınızı yansıtma fırsatı da sunuyor.

Cacharel’in fiyatları ise şöyle; Cacharel Smokin 1999 TL, Cacharel Erkek Dokuma Gömlek 449 TL ve Cacharel Papyon 129 TL

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.