Anasayfa / EKO-MODA / MİNE KALPAKÇIOĞLU DOLABINI AÇTI

MİNE KALPAKÇIOĞLU DOLABINI AÇTI

 Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden, başarılı iş kadını Mine Kalpakçıoğlu, ModaCruz’da açtığı dolabında orijinal marka şık kıyafetlerini ve ayakkabılarını moda tutkunu kadınlarla buluşturuyor.Kadınlara fırsat yaratma misyonuyla yola çıkan ModaCruz, iş ve cemiyet hayatının önemli isimlerini de bünyesine katmaya devam ediyor. Başak Dizer Tatlıtuğ, Ayşe Kucuroğlu, Ayşe Tolga gibi ünlü kadınların ardından ModaCruz, şimdi de cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden, başarılı iş kadını Mine Kalpakçıoğlu’nu ağırlıyor. Stiliyle her zaman büyük beğeni toplayan Mine Kalpakçıoğlu, ModaCruz’da açtığı dolabında göz alıcı ayakkabılardan şık elbiselere orijinal marka birçok ürünü kadınların beğenisine sunuyor.

Mine Kalpakçıoğlu, günlük hayatında sade giyinmeyi tercih ediyor. İş kadını kimliği nedeniyle dolabında ağırlıklı olarak gömlek, elbiseler ve topuklu ayakkabılara yer veren Kalpakçıoğlu, davetlerde payetli ve ışıltılı tasarımlar kullanıyor. Kalpakçıoğlu’nun en sevdiği çanta markalarından biri Chanel.

Kadınlara hayallerindeki markalı ürünlere bütçelerini zorlamadan sahip olma fırsatı veren ModaCruz, ayakkabıdan şapkaya, çantadan kozmetiğe 1,5 milyondan fazla 2. el, etiketli veya eski sezon ürünü yüzde 90’a varan indirimlerle sunuyor. ModaCruz, isteyen tüm kadınlara kendi dolaplarını oluşturarak, birkaç kez giyip kenara koydukları ya da etiketini bile çıkarmadıkları kıyafetlerini paylaşma imkanı da tanıyor. Bu sayede kadınlar evdeki dolaplarını yepyeni bir iş potansiyeline çevirerek kazanç elde edebiliyor. Yarattığı dinamik paylaşım ortamıyla herkese kazandıran ModaCruz’un çatısı altında toplanan 1 milyondan fazla kadın, kız kardeşliğin gücünden faydalanıyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3 YIL SONRA EVE DÖNÜYOR

Moda sektörünün çok yakından takip ettiği ‘modest fashion’daki en son global trendler ve yenilikler, 20 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.