Anasayfa / MODA YOLU / MODANIN İLHAM PERİSİ FARK YARATIYOR

MODANIN İLHAM PERİSİ FARK YARATIYOR

Modanın ilham perisi The Wool Lab 2016/2017 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile yine fark yaratıyor. The Wool Lab 2016/2017 Sonbahar- Kış koleksiyonu, sıra dışı birçok tasarım anlayışından esinlenen toplam 7 trendden oluşuyor. Koleksiyon gelecek sezonda Merinos yünlü kumaşların kullanım alanını erkekler için formal giyim dışına çıkarırken sunduğu yeni tarzlar ile kadınlar için yeni alternatifler sunuyor.

Şehrin izini yakalayan enerjik kadınlar

Şık ve rahat çizgiler sunan Normdecor, modernliği ve kentli yaşamı yeniden yorumluyor. Gösterişli kumaşlar ile feminen dokunuşları birleştiren Normdecor’da birçok farklı moda yaklaşımının esintileri bulunuyor. Dağ yaşamından ve doğadan ilham alınan Metropolitan Chalet ise sunduğu rahat ve sofistike stil ile şehrin hızlı temposunu yakalamak isteyenlerin vazgeçilmezi olmaya aday. Sonsuz bir zarafeti tercih edenler için Androgyne, özel dikim geleneği ile modern dokunuşları bir araya getiriyor. Complements, kıyafetlerin en iyi tamamlayıcısı aksesuarların yün karışımlı kumaşlardan yapılmasıyla fark yaratıyor. Aksesuarlar ile sıra dışı ama klasik; yerel ama global görünmek isteyenlere yeni bir bakış açısı sunuyor.

Erkekler zarif, modern ve göz alıcı

Erkek giyime yönelik Posh, kumaşın çok yönlülüğünü ortaya çıkarırken modern erkeği şık bir stil ile tanımlıyor. Posh, genç erkeklerin zarif ve kendine özgü şıklığına taze ve modern bir dokunuş katıyor. Bu trendin en önemli çıkış
noktasını 1950’lerdeki formal ceketler oluşturuyor.

Doğa ve doğanın kaynağının özüne dönmek isteyenler için Into the Wild, rahat bir tarzı en iyi şekilde yansıtıyor. Bu trend, doğal kaynaklara karşı duyarlı ve ekolojik yenilenmeye değer verenleri temsil ediyor. New Makers teması, eski  dünyanın yol ve yöntemleri ile modern düşünce tarzı arasındaki eklektik karmayı kutlayarak yeni tekniklerin önünü açıyor. Bu eğilim, yaratıcı ve inovatif malzemeleri geleneksel el işçiliğiyle birleştiren Uluslararası Woolmark Ödülü (International Woolmark Prize) finalistleri gibi 3 boyutlu geometrileri bir tekstil fikirleri bileşimiyle modern bir zanaatçı tasarımı döngüsü üzerinde eriterek birleştiriyor.

 

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SATIŞA ÇIKTI

DMxNetWork özel koleksiyonu, yoğun ilgiyle geçen iki sezonun ardından üçüncü sezonunda da güçlü ve kendine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir