Anasayfa / MAGAZİN / MUSTAFA SANDAL’IN MİRKELAM KISKANÇLIĞI NEYE MAL OLDU?

MUSTAFA SANDAL’IN MİRKELAM KISKANÇLIĞI NEYE MAL OLDU?

TV 8’da yayınlanan Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç‘un sunduğu “3 Adam” programının konuğu ünlü pop şarkıcısı Mustafa Sandal’dı.

Programda Mustafa Sandal 90’lı yıllara ait anılarını anlatarak, genç popçular arasındaki rekabete dikkat çekti. Sandal, 90’lı yıllarda genç müzisyenlerin sadece yaptıkları müzikle rekabet etmeye çalıştıklarını ifade ederek çok dikkat çekici bir örnek verdi.

MİRKELAM’I KISKANDIM

Ünlü Şarkıcı Mustafa Sandal, ” Bir gece televizyon seyrediyorum, bir baktım bir adam koşarak şarkı söylüyor. Ortalık yıkılıyor. Olamaz dedim, uyuyamadım, kıskandım. Sabahtan kalktım, kim bu adam kimle çalışmış, hepsini öğrendim. Bir şeyler yapmalıyım, dedim. Günlerce uykusuz kaldım, çabaladım ve o şarkıyı besteledim. Neydi o şarkı? Araba” dedi.

Mustafa Sandal denilince ilk akla gelen şarkı olan “O’nun arabası” halen daha en çok dinlenen, bilinen şarkılardan biri. Mirkelam‘ın da şarkının çıkmasındaki etkisi böylelikle ortaya çıkmış oldu

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“BİR ÇİFT TURNA” YAZA DAMGASINI VURACAK

DJ ve prodüktör kimlikleriyle dünyanın dört bir yanında elektronik müzik dinleyicilerini büyüleyen İpek İpekçioğlu ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir