Anasayfa / MANŞET / NetWork Renkli Yaz Stili ile güneşi selamlıyor.

NetWork Renkli Yaz Stili ile güneşi selamlıyor.

NetWork Yaz 2022 Koleksiyonu, her detayında hafiflik hissi yaratan tasarımları ile stil sahibi erkeklerin yaz şıklığına eşlik ediyor.

Sıcak ve enerji dolu yaz günlerini canlı renklerle tasarımlarına yansıtan NetWork Yaz 2022 koleksiyonu, konfor odaklı şıklığı sadece plajlara değil, şehir hayatına da taşıyarak güneşe bir selam gönderiyor. 

Yazın iyimser ve pozitif ruhunu yansıtan geniş koleksiyonda batik desenlerde degrade tişörtler, renkli keten gömlekler, slim fit haki taş renkli pantolonlar ve doğal dokularıyla şıklığı gündüzden geceye taşıyan şortlar dikkat çekiyor. NetWork Yaz 2022 Erkek Koleksiyonu, stil sahibi ve cool görünümler ile hem şehir hayatının hem de tatillerin anahtar parçalarını buluşturarak şehirde geçen her günü tatil hafifliğinde yaşamayı vadediyor. Sıcak renkler ve tematik desenlerin hakimiyetindeki mayolar ise sıcak yaz aylarının olmazsa olmazı havlu tişörtler ve keten gömleklerle tamamlanarak çekici plaj silüetlerine hayat veriyor.

NetWork erkeklerinin yaz şıklığına son dokunuş ise aksesuarlardan geliyor: Renkli loafer’lar, doğadan ilham alan espadriller, kalın bantlı deri ve süet sandaletler, günün her anında kullanıma uygun sneaker’lar, işlevsel detayların hakimiyetindeki el ve sırt çantaları ile NetWork Yaz 2022 Erkek Koleksiyonu günün her anına eşlik edebilecek alternatifleri bir araya getiriyor. 

Hakkında nilüfer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Saçları Gençlik Hacmine Dönüştüren Sprey Türkiye'de!

Saçları Gençlik Hacmine Dönüştüren Sprey Türkiye’de!

Aslında saç derisi asla kel kalmaz. Sadece seyrelmiş gibi görünen derideki tüyler zayıflar ve bölge …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.