Anasayfa / EKO-MODA / NINE by SAVANNAH MILLER İLKBAHAR YAZ KOLEKSİYONU

NINE by SAVANNAH MILLER İLKBAHAR YAZ KOLEKSİYONU

Debenhams, genç tasarımcı Savannah Miller’ın Nine by Savannah Miller markasıyla dikkatleri üste çeken görünümler sunuyor.İngiltere’nin beğenilen Nine by Savannah Miller markasının İlkbahar Yaz 2016 koleksiyonu göz dolduruyor.

Stil ikonu ve oyuncu Sienna Miller’ın kardeşi Savannah Miller’ın adını verdiği Nine by Savannah Miller markası tarz sahibi kadınlara uğraşsız görünümler kazandırıyor. Central St. Martins mezunu tasarımcı Savannah Miller örgü giyimindeki başarısını koleksiyonlarındaki imza görünümlere taşıyor. Başarılı koleksiyonlarının ardından yeni koleksiyonuna iç çamaşırlarını da ekleyen tasarımcı, Debenhams ile işbirliğinden heyecan duyduğunu belirtirken koleksiyonu için ise eforsuz, elegan kadınlara lüks bir dokunuş sunan ama aynı zamanda giyilebilir ve ulaşılabilir fiyatlarda bir koleksiyon hazırladığından bahsediyor.

Nine by Savannah Miller İlkbahar Yaz 2016 koleksiyonunda feminen ve çağdaş parçalar sunuyor. Lacivert ve pembe gibi canlı renklerin hâkim olduğu koleksiyonda tasarımcı Savannah Miller’in sık kullandığı detaylardan yıldız formundaki baskılar dikkat çekiyor.

Debenhams bünyesindeki tasarımcıların koleksiyonlarıyla beğeni toplamaya devam ediyor. Nine by Savannah Miller ve diğer tasarımcı markaları Debenhams Cevahir ve Debenhams Mall of Istanbul mağazalarında moda severleri bekliyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DISNEY TASARIMLI GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.