Anasayfa / EKO-MODA / ORTAKLIĞA DEVAM

ORTAKLIĞA DEVAM

 Tommy Hilfiger Amerikalı süper model Gigi Hadid’in giyim, ayakkabı, saat ve aksesuar dahil Tommy Hilfiger kadın koleksiyonları için küresel marka elçisi olmaya devam edeceğini duyurdu. Gigi Hadid önümüzdeki iki sezon daha Amerikalı tasarımcı Tommy Hilfiger ile birlikte TommyXGigi koleksiyonları tasarlamaya devam edecek.

Tommy Hilfiger, Gigi Hadid ile işbirliği hakkında şunları söyledi: “Gigi, moda dünyasında kendi başına bir güç haline geldi ve tam bir ‘Tommy Kızı’ oldu. Pozitif, doğal enerjisi ve ‘cool’, çabasız stili ile dünya çapındaki kitleleri cezbetmeye devam ediyor. Gigi ile birlikte çalışarak TommyXGigi koleksiyonlarını tasarlamaktan büyük zevk duydum. Bir yıl daha işbirliğimizi sürdürmeyi keyifle bekliyorum.”
Gigi Hadid ise şu yorumda bulundu: “Hayatım boyunca hayranı olduğum ve gerçekten çok sevdiğim Tommy Hilfiger markasıyla çalışmak benim için hayallerimin gerçek olması anlamına geliyor. Tommy ile işbirliği yapmak bana ilham verdi ve tasarım dünyasına harika bir giriş oldu. Her sezon koleksiyonlarımızı podyuma çıktıkları an hayranlarımıza sunmayı çok sevdik. Takipçilerimle severek paylaştığım unutulmaz bir deneyim oldu benim için.”

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.