Anasayfa / MAGAZİN / PIRELLI İKONLARINI GÖRDÜNÜZ MÜ?

PIRELLI İKONLARINI GÖRDÜNÜZ MÜ?

130 efsanevi fotoğraftan oluşan “The Cal: Pirelli Icons” sergisi, New York Moda Haftası kapsamında ziyarete açıldı. Son 50 yılın Pirelli Takvimi’nden seçilen  sergide  Spohia Loren, Cindy Crawford, Gisele Bundchen gibi modellerin fotoğraflarının da yer alıyor.

Aralarında Herb Ritts, Bruce Weber, Patrick Demarchelier ve Steven Meisel’in de bulunduğu vizyoner fotoğrafçılar tarafından hazırlanan ve Milano’daki Palazzo Reale, Moskova’daki The House of Photography ve Venedik’teki Palazzo Grassi başta olmak üzere, dünyanın farklı yerlerinde sergilenen Pirelli Takvimi sergilerinin son durağı New York oldu.

Sophia Loren’den Gisele Bundchen’e

IMG’nin organizasyonu ile gerçekleştirilen sergide, Cindy Crawford (1994), Alek Wek (1999), Giselle Bundchen (2006) ve Sophia Loren (2007), gibi ünlü modellerin yer aldığı takvim yaprakları da sergileniyor. Sergi, New York Moynihan İstasyonu’nda bulunan Skylight’ta ziyaret edilebilecek. Annie Leibovitz tarafından fotoğraflanan bu yılki Pirelli Takvimi, aralarında Serena Williams, Patti Smith, Amy Schumer, Yoko Ono, Mellody Hobson, Kathleen Kennedy ve Tavi Gevinson’ın da bulunduğu her biri kendi alanında başarılı işlere imza atmış kadınlara yer veriyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu Halkın kalbine değen markaların ödüllendirildiği Türkiye Altın Marka Ödülleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.