Anasayfa / TAK TAKIŞTIR / PIRLANTALARIN % 99.96’SI STANDART DIŞI

PIRLANTALARIN % 99.96’SI STANDART DIŞI

Tiffany&Co. ilk kez bir reklam kampanyası başlattı. Reklamda  ikonik pırlanta yüzük olan Tiffany® Setting’in neden dünyada aşkın ve evlililiğin genel kabul görmüş sembolü olduğunu anlatıyor ve Tiffany standartlarına dikkat çekiyor.

Tiffany’nin pazarlama müdürü Caroline Naggiar, “Kurucumuz Charles Tiffany, 1886 yılında Tiffany® Setting’i ilk olarak dünyaya tanıttığında, bizlere sadece gerçek aşkın sembolünü vermedi. Tiffany® Setting aynı zamanda zanaatkarların usta işçiliğinin ve pırlanta mirasının kalıcı hatırlatmasıdır.Bu yüzden Tiffany Setting’in 130. yılı kutlanırken, el işçilikleri ile tek taşta mükemmelliği yakalayan ustaları onurlandırmaktan daha anlamlı bir şey olamaz.  Bu reklam kampanyasının amacı bundan tam olarak 130 yıl önce, kesim cilalama ve el işçilikleriyle yüzüklerin her birinde ayrı ayrı mükemmelliğin emsalsiz geleneğini yaratan gerçek zanaatkarları hatırlatmaktır. Tiffany® Setting, diğer altı tırnak tek taşlardan farklıdır, çünkü Tiffany dünyada çıkarılan en iyi pırlantaların 99.96%’sını reddeder ve mükemmel pırlantayı ararken, Tiffany standartları 4C kuralının da ötesine gider. 5. C ise eşsiz ışıltısı, ihtişamı ve parlaklığıdır.” dedi.

Tiffany’nin gemologu Melvyn Kirtley ise , “Dünyada çıkan en iyi pırlantaların 99.96%’sını reddederim, çünkü dünyada kabul edilen kalite anlayışı ile Tiffany kalitesi arasında fark var.” diyor.

 

 

 

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özgür, Cesur ve Şık Kadınlar İçin

Şehirli gençlerin favori saat markalarından Armani Exchange, gümüşün asaletini ve kırmızının zarafetini bir araya getirdiği …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.