Anasayfa / GÜZELLİK / Saçları Gençlik Hacmine Dönüştüren Sprey Türkiye’de!

Saçları Gençlik Hacmine Dönüştüren Sprey Türkiye’de!

Aslında saç derisi asla kel kalmaz. Sadece seyrelmiş gibi görünen derideki tüyler zayıflar ve bölge açılmış gibi görünür. Her gün (en az üç ay boyunca) saç derinize Forcapil Anti-Chute Spray’i sıktığınızda neredeyse ölü gibi olan, zayıf, ince tüyler tetiklenir ve yeniden büyümeye başlar.

Fitoterapi’nin dünyaca ünlü markası Arkopharma’nın yıldız ürünü olan Forcapil Anti-Chute Spray’i her gün 15-20 sprey sıkar ve saç derinize masaj yaparak dağıtırsanız, zayıf tüyler uzamaya başlar. Böylece ilk başta ince bir şeftali tüyü elde edersiniz. Ama düzenli kullanmaya devam ederseniz, tüyler saç teli kalınlığına ulaşmaya başlar ve saç tellerinin kalitesi artar.

Yenilenen saç derisi, kalınlaşan saç telleri


Yüzünüz kırışıklıklar, koyu lekeler ve sarkmalar yoluyla yaşlanma belirtileri gösterir. Saç deriniz incelme ve saç dökülmesi yoluyla yaşlanma belirtileri gösterir. Aktif bileşenleri ile oldukça konsantre olan spreyin saç tellerinde yaptığı etki klinik olarak da kanıtlanmıştır. 5 bitki özünü (Bambu, ısırgan otu, darı, ginkgo, atkuyruğu), amino asit, B5, B6 vitamini, biotin, çinko ve hyaluronik asidi ile birleştiren ürün, saç derisini adeta yeniden yapılandırır.

Saç döngüsü doğal olarak yaş veya mevsimler gibi çeşitli unsurlara göre değişir. Saç sağlıklı olduğunda, saç kütlesinin yaklaşık yüzde 10 ila 15’i dökülme evresinden etkilenir. Forcapil Anti-Chute Spray saçınızın dökülmesinin azalmasına, saçınızın güçlenmesine ve büyümesine destek olmak için aktif bileşenlerden oluşan bir formül sunar. Bambu sapı, saçın yapısal bütünlüğünün korunmasına yardımcı olurken, atkuyruğu ve ısırgan sebum üretimini düzenlemeye destek olur. Keratin liflerinin kurucu bir unsuru olan metiyonin de sağlayan darı ve ginkgo, mikro sirkülasyonu destekler.

Arkopharma; Doğayı sağlığın hizmetine sunmak


Arkopharma, günlük rahatsızlıkların çoğunun doğal çözümlerle giderilebileceğini biliyor. 1980 yılında Alpes Maritimes’de şifalı bitkilere duyulan tutku sayesinde kurulan laboratuvarları, bitkilerin faydalarını olabildiğince çok insanla paylaşmayı amaçlıyor.

Markanın yolculuğu, 1980’lerin başında, fitoterapi meraklısı Doctor Max Rombi’nin kendisini tamamen tutkusuna; şifalı bitkilere adamaya karar vermesiyle başlıyor.

Çünkü marka başından beri doğanın olağanüstü bir zekaya sahip olduğuna ve bunun modern bilimle birleştirildiğinde daha da geliştirilebileceğine inanıyor. Farmasötik laboratuvarı ve yüzlerce araştırmacı, kuruluşundan bu yana bilimi, yaratıcılığı ve mükemmel güvenliği birleştirerek, bitkilerin zekasını sağlık için doğal çözümlere dönüştürüyor. Şimdi gelinen noktada Arkopharma, fitoterapide 40 yıllık uzmanlık, bitkisel takviyelerde Avrupa liderliği,

iş gücünün yüzde 9’u inovasyona ve Ar-Ge’ye adanmış 7 yan kuruluş ile 50’den fazla ülkede varlık gösteriyor.

Hakkında nilüfer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kışın Yıpranan Saç Ve Cildin Canlandırılmasına “Nemli” Çözüm

Kışın Yıpranan Saç Ve Cildin Canlandırılmasına “Nemli” Çözüm

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Özlem Su Küçük, ilkbahar …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.