Anasayfa / GÜZELLİK / SEPHORA’DA KRİTİK DEĞİŞİM

SEPHORA’DA KRİTİK DEĞİŞİM

 Dünyaca ünlü kozmetik devi Sephora’nın ‘Pazarlama Direktörlüğü’ görevine Ayça Kaya getirildi. Kaya, cilt bakımından makyaja, aksesuardan banyoya kadar uzanan binlerce ürün ve marka seçeneğini bir arada sunan Sephora Türkiye’nin tüm pazarlama operasyonunu, projelerini ve uzun dönem stratejilerini yönetecek.

Kaya, kariyerine 2000 yılında PriceWaterhouseCoopers’da (PwC) başladı. 3 yıllık yönetim danışmanlığı tecrübesinin ardından, Petrol Ofisi’nde; ‘Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Müdürlüğü’ ve ‘Pazarlama Müdürlüğü’ görevlerini üstlenen Kaya, 2010 yılında lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’e katılarak 4 yıl boyunca; özellikle hedef kitleli stratejik pazarlama yönetimi, farklılaşma stratejileri, katma değerli servisler ve sadakat programları üzerine çalıştı ve son olarak genç segment için oluşturulan Gnctrkcll’in marka yönetimini üstlendi. Kaya 2014-2017 yılları arasında Microsoft’ta CMO Lead görevini yürüttü.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbahar 2019 Tommy Jeans Koleksiyonu

Sonbahar 2019 TOMMY JEANS koleksiyonu, işlevsellikle marka mirasının birlikte yorumlanmasından ilham alarak denim klasiklerini kural …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.