Anasayfa / EKO-MODA / TEPE HOME’DA YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR!

TEPE HOME’DA YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR!

 Mobilya ve dekorasyon sektörünün lider markası Tepe Home’un yeni Genel Müdürü Osman Suat Demirel oldu.

2016 yılına uluslararası pazarlara açılma ve marka yenilenme yatırımları ile devam eden Tepe Home’un Genel Müdürlük görevini Osman Suat Demirel üstlendi.

Türkiye genelinde yenilenen mağaza konseptleri ile, ürün kalitesi ve müşterilerine verdiği hizmet anlayışını en üst düzeye taşıyarak tüketici algısındaki pozitif marka imajını güçlendirmeyi hedefleyen Demirel, 2016 yılında; üretim, kanal ve satış politikaları odağında verimlilik artışı sağlayacak organizasyonel geliştirme yatırımlarına devam edileceğini, dünya standartlarında bir marka olan Tepe Home’un yenilenme sürecinde daha etkin ve kararlı ilerleyeceklerini belirtti.

Osman Suat Demirel Hakkında :

ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden lisans eğitimini tamamlayan Suat Demirel, iş hayatına 1991 yılında başlamış ve birçok Ulusal ve Uluslararası şirketlerin (TescoKipa, Dorya Mobilya, JohnsonDiversey, DeverseyLever, Unilever ve Coopers&Lybrand) yurt içi ve yurt dışı operasyonlarında üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. Demirel, bugün Bilkent Holding şirketlerinden Bilintur ve Tepe Home’un Genel Müdürlük görevlerini yürütmektedir. Sayın Demirel, evli ve bir çocuk babasıdır.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DISNEY TASARIMLI GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.