Anasayfa / MODA YOLU / THFLEX RAFAEL NADAL EDITION KAPSÜL KOLEKSİYONU

THFLEX RAFAEL NADAL EDITION KAPSÜL KOLEKSİYONU

Modern yaşamın hareket özgürlüğünü karşılamak amacıyla tasarlanan sınırlı seri takım elbiseler Rafael Nadal’ın stilinden ilham alıyor ve performans kumaşlarıyla kaliteli dikimi buluşturuyor. Modern takım elbiseler ve gömlek stilleri içeren THFLEX koleksiyonu, vücuda tam oturan kesimleri, şık dikişleri ve üstün performanslı yenilikçi İtalyan kumaşlarıyla dikkat çekiyor.

Tommy Hilfiger’ın sofistike ve şık, aynı zamanda hareketli bir yaşama ve seyahat etmeye imkan veren konforlu bir takım elbise arayışıyla yarattığı bu koleksiyonda da ilham kaynağı küresel marka elçisi Rafael Nadal oldu.

Performans için tasarlanan ve rahat hareket imkânı sunacak şekilde dikilen parçalardan oluşan kapsül koleksiyonda düz ve kruvaze ceketli takım elbiseler yer alıyor. Üstün performanslı İtalyan yapımı kumaşlar ve yenilikçi kumaş finişleri, son derece konforlu bir esneklik sunarken uzun saatler boyunca giyilse bile kumaşın kırışıksız görünmesini sağlıyor. Uygulanan özel bir apreyle lüks yünlü kumaşın doğal nefes alma özelliği korunuyor ve vücut ısısını düzenlemesi destekleniyor.

THFLEX Rafael Nadal Edition kapsül koleksiyonunda ayrıca altı sınırlı seri gömlek stili yer alıyor; mavi ve beyazın çeşitli tonlarındaki gömlekler pötikare ve çizgili desen ve düz renk seçenekleriyle sunuluyor. Tommy Hilfiger’ın imzası kırmızı, beyaz ve lacivert renk paletinin değişik genişliklerde verev çizgiler halinde uygulandığı özel ipek kravatlar koleksiyonu tamamlıyor.

Tommy Hilfiger Tailored koleksiyonu için özel olarak hazırlanan reklam kampanyasında THFLEX giyen Nadal, iddialı bir tenis maçına çıkarak takım elbiselerin hareket kabiliyetine, kullanışlılığına ve konforuna vurgu yapıyor. Kampanya, basılı, açık hava ve sosyal medya reklamlarını içeren bir multimedya programı olarak 2016 Mart’ında lanse edilecek.

Tommy Hilfiger iç giyim ve Tommy Hilfiger Tailored koleksiyonları ve TH Bold parfüm için hazırlanan ve Nadal’ın rol aldığı ilk reklam kampanyaları 2015 Ağustos’unda New York’un kalbinde düzenlenen eğlenceli bir tenis turnuvasıyla lanse edildi. 14 Grand Slam şampiyonluğuna sahip ünlü tenisçi, New York’ta şık giyimli rakipleriyle seri atışlı bir tenis maçında karşılaştı. Rakibine puan kaptıran takımın her defasında bir giyim parçasını çıkardığı setlerde Nadal ile mücadele eden modeller ve ünlüler, sonuçta yeni Tommy Hilfiger kadın ve erkek iç giyim kreasyonlarını gözler önüne serdi. Hakem koltuğunda oturan ünlü oyuncular Jane Lynch ve Lake Bell’in ev sahipliği yaptığı karşılaşmalar, Nadal’ın zaferiyle sonuçlandı.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.