Anasayfa / MANŞET / TİŞÖRT HİSSİ VEREN TRİKOLAR

TİŞÖRT HİSSİ VEREN TRİKOLAR

 Sonbahar/Kış 2017-18 Koleksiyonu’nda Japonya’nın başkenti Tokyo’nun teknolojik ve rafine ruhundan esinlenen Cacharel, şehirli erkeğin hem iş yaşamında hem de günlük hayatta kolayca kullanabileceği parçalar sunuyor. Cacharel’e özgü desen ve renk ayrıntılarıyla tasarlanan yün-ipek karışımı trikolar, teknolojik dokuma teknikleriyle üretildiği için hem hafifliğin konforunu hem de sıcaklık hissini bir arada sunuyor.

Palto içine kalın triko kazak giymeyi tercih etmeyen erkekler için ipliği süper inceltilmiş trikolar tasarlayan Cacharel, balıkçı yakadan tişört formlara kadar birçok triko modelinde ürün alternatifi sunuyor. Hem sürdürülebilir modaya hem değer algısına iyi bir örnek sunan Cacharel’in tişört hafifliğindeki trikoları, erkeklerin gardrobunda uzun süre yaşayabilecek kıymetli birer hazineye dönüşüyor.

Cacharel fiyat önerileri arasında; Cacharel Balıkçı Vizon Triko Kazak (349 TL), Cacharel Siyah Triko Kazak (349 TL), Cacharel Gri Triko Kazak (199 TL) bulunuyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SAINTE PULCHÉRIE FRANSIZ LİSESİ DESEN TASARIM YARIŞMASI

Sainte Pulchérie Fransız Lisesi’nin Cacharel işbirliğiyle düzenlediği Desen Tasarım Yarışması’nın ödül töreni Beyoğlu’nda bulunan görkemli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir