Anasayfa / GÜZELLİK / Tom Ford’un İmza Parfümü: Ombré Leather

Tom Ford’un İmza Parfümü: Ombré Leather

Yarattığım kokularının çoğu hayatımın bazı gerçek yönlerini yansıtıyor. OMBRÉ LEATHERdaki her bir nota bana çocukluğumun Batı Amerikasını hatırlatıyor. Bu yeni versiyonu ise, orijinal kokunun vahşi, dizginlenemeyen duygusallığını temel alıyor…”

Siyah deri notalarının, güçlü menekşe yaprağı ve sedir ağacı notalarıyla harmanlanmasından ortaya çıkan Signature serisinin Ombre Leather’ı, Amerikan batısı dünyasının sınırsız duygusallığından izler taşıyor. 

Klasikleşmiş Ombre Leather’ın yoğunlaştırılmış bu yeni versiyonu, zengin lüks deri dokusunu menekşe yaprağı özü ile şaşırtıcı bir şekilde harmanlıyor. Deri notasıyla eşsiz bir harmoni oluşturan bu güçlü çiçeksilik, bir buket taze menekşenin yoğun havasını sedir ağacının baskın odunsu kokusuyla birleştiriyor.

Baskın bir öz elde etmek için Muson iklimlerinde özenle hasat edilen yasemin çiçeği; olgun hanımelini anımsatan meyveli, çiçeksi bir dokunuş ile kokuya beklenmedik bir katman kazandırıyor. Deri ve ahşap notaların çiçeksi kokularla oluşturduğu tezatlık ve süsen çiçeği kokusunun çift kat konsantrasyonu nefes kesici bir kombinasyon olarak karşımıza çıkıyor. Çölün vahşi özgürlüğünü ve öngörülmezliğini ortaya çıkaran büyüleyici, bağımlılık yaratan bir çekim sunan Ombré Leather Parfum, kullananların ruhunu özgür bırakıyor.

Ombré Leather Parfum için tasarlanan siyah mat cam şişede, flakondan esinlenmiş ve fildişi tonlarında vegan deri plaka kullanılmıştır.

OMBRÉ LEATHER PARFUM 50ML ve 100ML olarak satışa sunulmakta.

Hakkında nilüfer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modern Stil, Şık Duruş

Modern Stil, Şık Duruş: Tommy Hilfiger

Abartıdan uzak, günümüzü yakalayan tasarım çizgisiyle dikkat çeken Tommy Hilfiger’ın yeni modeli, zarafetiyle göz alıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.