Anasayfa / EKO-MODA / VAKKO STRATEJİK ORTAK ARIYOR

VAKKO STRATEJİK ORTAK ARIYOR

 Vakko Holding, Vakko Tekstil‘de stratejik ortaklık görüşmeleri için Credit Suisse INTERNATIONAL ile bir danışmanlık sözleşmesi imzalandığını açıkladı. Vakko’nun Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklama “Tarafımıza Şirket hissedarlarından verilen bilgiye istinaden, stratejik alternatiflerin tespiti ve değerlendirilmesi amacıyla, Credit Suisse INTERNATIONAL ile Şirketimizin doğrudan ve dolaylı ortakları arasında 23.08.2017 tarihinde bir danışmanlık sözleşmesi imzalanmıştır.” denildi.

23 Ağustos Çarşamba günü Vakko Moda Merkezi’nde gerçekleşen bilgilendirme toplantısında Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko, Vakko yöneticileriyle bir araya geldi.Toplantıda konuşan Cem Hakko; Vakko’nun gösterdiği pozitif büyüme performansından dolayı ekip arkadaşlarını teşekkür ve tebrik ederek, “her ülkenin övünç duyduğu markaları vardır, Vakko Türkiye’nin övünç duyduğu markasıdır” dedi. Yeni yatırımlarla güçlenerek büyüdüklerini belirten Hakko, Vakko markasının büyüme potansiyelini ve dünyaya açılma modellerini değerlendirmek istiyoruz. Son dönemde gösterdiğimiz dikkat çekici performans üzerine yoğunlaşan ilgi sonucu çeşitli stratejik alternatiflerin değerlendirilmesi için Credit Suisse INTERNATIONAL ile bir danışmanlık sözleşmesi imzalandığını ve Vakko’nun son dönemdeki büyümesinin markayı daha ileriye taşımak için kendilerini cesaretlendirdiğini vurguladı.

Vakko’nun gelecekte kendisinin de yer alacağı ilerlemesinden heyecan duyduğunu belirten Cem Hakko, şimdi Vakko için yeni ilkler, yeni imzalar ekleyeceğimiz dönemi heyecan ile başlatıyoruz dedi.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.