Anasayfa / EKO-MODA / BAYRAM ELBİSENİZİ SEÇTİNİZ Mİ?

BAYRAM ELBİSENİZİ SEÇTİNİZ Mİ?

 Her sezon farklı şehirlerden ilham alan Cacharel, bayram seyahatlerinizde seçtiğiniz lokasyona göre şıklık ve konforu bir araya getiren tasarımlar sunuyor.

Şık Tavır
Çabasız şıklığı ile dikkat çeken Cacharel erkeğinin bayram seyahatleri için seçimleri arasında özgün desenleri ile dikkat çeken tişört ve trikolar, rahatlık denince ilk akla gelen esneyebilen chino pantolonlar bulunuyor. Cacharel sportif detaylar ile rahatlığı keşfetme imkanı sunuyor.

Kendinden Emin
Fransız gustosu, bayram seyahatleri için şıklığın tamamlayıcısı aksesuarlar ile de tatili kolaylaştırıyor. Deri çantalar ve koşu ayakkabısı konforundaki spor ayakkabılar özellikle ferah bir tatil planlayanlar için öneriliyor.

Cacharel’in bu sezon geliştirdiği hakiki köseleden elde edilen makosen ve monk ayakkabı modelleri seyahatlerinizde klasik tavrın altını çizerken modern bir dokunuş sunuyor. Kolaylıkla kıvrılabilen hafif ve yumuşak dokuları ile bu modeller, en küçük seyahat valizine bile sığabilecek şekilde ve çorapsız kullanıma uygun olarak tasarlandı. Cacharel, bayram seyahatleri için kendinden emin olduğu kadar, çabasız şıklığı da yakalamış bir seçki sunuyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.