Anasayfa / EKO-MODA / VAKKO’DA PARA GEÇMİYOR!

VAKKO’DA PARA GEÇMİYOR!

Vakko CEO’su Jaklin Güner

Vakko, mobil ödeme sistemi kasasız mağazacılığa geçti. Türkiye’de bir ilke imza atan Vakko böylelikle perakende sektöründe değişimin öncüsü oluyor. Kasasız mağaza uygulamasıyla Vakko müşterileri artık satış danışmanlarının akıllı telefonu aracılığıyla kasaya gitmeden beğendikleri ürünün her türlü detayına ulaşabilecek ve ödeme yapabilecekler.

Vakko CEO’su Jaklin Güner, kurgulanan kasasız mağazacılık sisteminde tüm kredi kart ve kampanyalarının kullanılabileceği belirterek şöyle konuştu: “Vakko olarak 79 yıldır moda ve perakende sektörüne yön veren markalarımızla dijital dönüşümde de öncü olmanın memnuniyetini yaşıyoruz. Türkiye’de ilk defa Vakko’larda, Vakko dostları kasada beklemeden bulundukları yerden ödeme ile hızlı ve güvenli şekilde alışverişlerini tamamlayabilecekler. Vakko dostlarına sunduğumuz benzersiz alışveriş deneyimini yeni nesil mağazacılık teknolojileri ile daha da özel hale getiriyoruz”

Kasasız mağazacılık sistemi 8 Vakko, 11 Vakkorama ve V2K designers mağazası olmak üzere toplam 20 mağazada aktif olarak kullanılmaya başladı. Sistem yıl sonuna kadar tüm Vakko’larda kullanılmaya başlayacak.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.