Anasayfa / MODA YOLU / W COLLECTION’DAN KAŞMİR DOKUNUŞU!

W COLLECTION’DAN KAŞMİR DOKUNUŞU!

Genç profesyonellerin markası W Collection; haftaiçi ofis şıklığı, haftasonu ise sportif stil için farklı zevklere ve vücut yapılarına hitap eden zengin seçenekler sunuyor. W Collection’un, kaşmirin özel dokusu ile şekillenen, kaşmir, yün ve pamuğun uyumu ile hazırlanan kaşmir koleksiyonu ayrıcalıklı duruşuyla yeni sezonun en çok tercih edilen parçalarını bir araya getiriyor. Takım elbiseler, ceket, palto ve kaşkollardan oluşan bu çok şık ve rahat koleksiyon modern ve şehirli erkeğin kış sezonu için olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

W Collection; yumuşacık dokulu, rengarenk düğmeli, tam ve yarım fermuarlı yaka detayları ile çeşitlenen kaşmir trikolar, fit duruşları ile dikkat çeken kaşmir ve yün karışımı takım elbise ve ceketler, sımsıcak doku ve kalıpları ile öne çıkan, hem takım elbiselerin hem de casual giyimin tamamlayıcısı paltolar ile sezon trendlerini yeniden yorumluyor.

W Collection’un dikkat çekici kaşmir koleksiyonunda yer alan takım elbiselerde, sezonun en vurgulu renklerinden lacivert, bordo tonlarının hakimiyeti görülürken, kışa enerji veren mavi ve yeşiller ağırlıklı olarak kırçıllı dokulardaki triko ve atkı gruplarında hayat buluyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SATIŞA ÇIKTI

DMxNetWork özel koleksiyonu, yoğun ilgiyle geçen iki sezonun ardından üçüncü sezonunda da güçlü ve kendine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir