Anasayfa / MODA YOLU / SONBAHAR – KIŞ MODASININ STİL KODLARI

SONBAHAR – KIŞ MODASININ STİL KODLARI

İstanbul Optimum Outlet’te Moda Günleri başlıyor. 7 – 8 Kasım’da moda dünyasının ünlü isimleri Carlos Martin, Özge Ulusoy, Çağla Şıkel ve Pascal Nouma’nın yer alacağı defilelerle moda rüzgarı eserken, şarkıcı Edis ve Simge Sağın sevilen şarkılarıyla hafta sonunu bir moda festivaline dönüştürecek.

7 Kasım Cumartesi günü saat 16:00’da gerçekleşecek ilk defilede Carlos Martin, Özge Ulusoy ve Pascal Nouma’nın baş mankenliğinde 2015/2016 Sonbahar – Kış modasına ait kreasyonlar ziyaretçilerle buluşacak. İstanbul Optimum Outlet’te yer alan markaların kreasyonlarından oluşacak defile, 8 Kasım Pazar günü yine saat 16:00’da Carlos Martin, Özge Ulusoy ve Çağla Şıkel’in baş modelliğindeki defile ile devam edecek. Modaya yön veren pek çok markanın koleksiyonlarının yer alacağı defilelerde elektronik keman sanatçısı Giselle Tavilson’un müzik şovuyla ziyaretçiler unutulmaz dakikalar yaşayacak. Giselle Tavilson’un keman şovu ve trio ekibiyle izleyiciler çok farklı bir moda gösterisi izleyecekler.

Optimum Moda Günleri’nin sürprizi ise defilelerin ardından yer alacak olan mini konserler olacak. 7 Kasım Cumartesi günü pop müziğinin yakışıklı ve taze kanı Edis olacak. Edis, “Benim ol” ve “Olmamış mı” adlı sevilen şarkılarını seslendirecek. 8 Kasım Pazar günü ise Miş Miş Simgegüzel şarkılarıyla İstanbul Optimum ziyaretçileriyle buluşacak.

2015/2016 Sonbahar – Kış modasının yeni trendleriyle tanışmak ve müzik coşkusunu doyasıya yaşamak, dev markaların outlet mağazalarıyla kaliteli alışverişin tadını çıkarmak için 7 – 8 Kasım 2015 İstanbul Optimum Outlet Moda Günleri’ni kaçırmayın!

 

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SATIŞA ÇIKTI

DMxNetWork özel koleksiyonu, yoğun ilgiyle geçen iki sezonun ardından üçüncü sezonunda da güçlü ve kendine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir