Anasayfa / GÜZELLİK / YASEMİN ALLEN EMOTİON’UN MARKA YÜZÜ

YASEMİN ALLEN EMOTİON’UN MARKA YÜZÜ


ÜNLÜ OYUNCU, ALÜMİNYUM İÇERMEYEN EMOTION DEODORANT İLE VÜCUDUNUN DOĞAL TERLEME DENGESİNE ÖZEN GÖSTERİYOR

Emotion, deodorant serisi için hazırladığı reklam filmi kampanyasında reklam yüzü olarak ünlü ve başarılı oyuncu Yasemin Allen ile anlaştı.
“Terlemek işin doğasında var” söylemiyle terlemenin doğal bir şey olduğuna dikkat çeken reklam filmi; vücudun doğal terleme dengesini etkilemeden ter kokusunu önleyen bir deodorant olan Emotion’la, günlük hayat koşturmasına ferah ve güzel kokarak gönül rahatlığıyla devam etmenin mümkün olduğunu anlatıyor.
Reklam kampanyası için gerçekleşen fotoğraf çekiminde basın ile bir araya gelen Yasemin Allen “Alüminyüm içermeyen Emotion deodorant ile vücudunun doğal terleme dengesine özen gösterdiğini” söyledi.
Emotion reklam filmi çekimlerinde, Yasemin Allen sahilde koşu yaparken, evinin bahçesinde arkadaşlarıyla barbekü keyfinde, sette aksiyon sahnesi çekerken, dans dersi alırken gibi farklı mekanlarda görülüyor. Reklam filminde yüksek enerjisinin ve yoğun hayatının yansıtıldığı ünlü oyuncunun, günün her anında Emotion’ın özel formülü sayesinde son derece kendine güvenli ve rahat olduğu görülüyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.