Anasayfa / MODA YOLU / 26 ÜNLÜ MANKEN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

26 ÜNLÜ MANKEN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

Alona, Berke Hürcan, Bilge Kara, Can Özsobay, Canan Mutluer, Beril Önder, Ece Gürsel, Ebru Güzel, Ebru Ürün, Engin Koç, Deniz Pulaş, Fatma Yaman, Gülay Kuriş, İpek Gümüşoğlu, İpek Tenolcay, Janset, Melinda, Müge Cinman, Özhan Carda, Sabahat Doğanyılmaz, Sema Şimşek, Selda Aksoy, Sibel Tan, Tuğba Karaca, Yusuf Azuz, Zeliha Çal… Hepsi birbirinden ünlü, birbirinden güzel manken yine çok güzel bir olaya imza atacak. 26 ünlü manken bu kez otizmli çocuklar için podyuma çıkacak. Gecede elde edilecek gelirin tümü Tohum Otizm Vakfı‘na bağışlanacak.

Osmanbey’in tek örgütlü gücü olan Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği’nin (OTİAD) aylık yayın organı olan OSMANBEYmoda, 100. sayısını 2 Haziran 2016 tarihinde Sarıyer Büyükdere İskelesi’nde İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) sponsorluğunda gerçekleşecek bir ‘Gala Gecesi’ ile taçlandıracak. Tekstil ve Hazır Giyim sektör temsilcilerinin ve OTİAD Yönetim Kurulunun yanı sıra dergiye emek ve gönül verenlerin bir araya geleceği gala yemeğinde, aralarında podyumların ünlü isimlerinin de bulunduğu 26 kişilik seçkin bir manken grubunun görev alacağı bir de defile gerçekleştirilecek.

 Sunuculuğunu Ayşe Tolga’nın yapacağı gecede ünlü futbolcu Mehmet Topal’ın imzalı forması da açık artırma ile satışa sunulacak. Formanın satış geliri de yine Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanacak.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.