Anasayfa / HAFTANIN MARKASI / BANU KIZILTOPRAK, B’LINEN İLE ŞIKLIĞI YATAK ODASINA TAŞIYOR

BANU KIZILTOPRAK, B’LINEN İLE ŞIKLIĞI YATAK ODASINA TAŞIYOR

 2015 yılında genç girişimci Banu Kızıltoprak tarafından kurulan B’linen, Türkiye’nin yatak odası şıklığının en önemli adreslerinden biri oldu. Yatak odası ile moda kavramını bira araya getiren B’linen şık ve kaliteli tasarımlarıyla huzur dolu uyku vaad ediyor.

Günümüzün üçte birini geçirdiğimiz yatak odalarımız, huzurlu ve mutlu bir gün için en iyi tasarlanmış yerler olmalı. Bu anlayıştan yola çıkan B’linen’ın çarşaf, yastık kılıfı, nevresim ve nevresim takımından oluşan ürün yelpazesinde üç farklı model ve 21 farklı renk seçeneği bulunuyor. B’linen’ın tüm ürünleri 118 iplik pamuk satenden üretiliyor.Kumaşından dikimine, renklerinden paketine her şeyi özenle tasarlanmış B’linen koleksiyonunda ürünler tek olarak satılabildiği için kişi kendi nevresim takımı yaratabiliyor. En kaliteli pamuk satenden üretilen B’linen ürünleri yumuşak ve parlak olmasının yanı sıra kırışmıyor, kolay ütüleniyor.

Çeyiz hazırlığı yapan gelin adayları için de iyi bir adres B’linen. Özellikle de sadelikten hoşlanan gelin adayları için! Çünkü çoğu zaman abartılı, süslü, renk karmaşası içinde boğulmuş onlarca tasarım arasında beğeninize uygun ürünler bulmakta zorlanırsınız. Eğer siz de yatak odanız için ince zevkinizi yansıtan, yalın ve zarif tasarımlar arıyorsanız B’linen ürünleri ile mutlaka tanışmalısınız.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MODANİSA KIŞA HAZIR

Modanisa’da sonbahar – kış trendleri sarı, yeşil ve kahvenin tüm tonlarıyla karşımızda. Modanisa kadınları, sonbahar-kış …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.