Anasayfa / EKO-MODA / ECE VAHAPOĞLU ELBİSELERİNİ SATIŞA ÇIKARDI

ECE VAHAPOĞLU ELBİSELERİNİ SATIŞA ÇIKARDI

Ece Vahapoğlu da Modacruz’un başlattığı ikinci el kıyafet rüzgarına kapılan ünlü isimlerden biri oldu. Fakat sportif sunucunun bir farkı var. O, Modacruz üzerinden sattığı ikinci el kıyafetlerinden elde ettiği geliri Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağlı Sporcu Melekler’e bağışlıyor.

Sosyal sorumluluk projelerine olan duyarlılığı ile bilinen sportif sunucu Ece Vahapoğlu, spor kıyafetlerinden sonra şimdi günlük giysilerini ve sahne kıyafetlerini de Modacruz’da satışa çıkarmaya başladı. Bunların geliri de yine ‘meleklere’ ulaşacak.

Avrupa ve Amerika’da son yıllarda çok popüler olan ikinci el moda trendi, Türkiye’de Modacruz ile son hız yayılıyor. ‘Eski değil ikinci el’ diyen yüz binlerce Modacruz kadını, hem gardırobundakileri nakde çeviriyor hem birbirinden şık marka kıyafetleri çok daha hesaplı şekilde alabiliyor. Ece Vahapoğlu’nun da içinde olduğu ünlü isimler de, sosyal medyada ve ekranda büyük ilgi toplayan kıyafetlerini, onların değerini bileceğine inandığı kadınlarla Modacruz üzerinden buluşturuyor. Hatta Modacruz bu tarz projelerle, kullanıcıların sosyal sorumluluk projelerine dahil olmasına da imkan tanıyor.

Ece Vahapoğlu, Modacruz üzerinden sattığı ikinci el kıyafetlerinden elde ettiği geliri Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağlı Sporcu Melekler’e bağışlıyor.

 

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.