Anasayfa / MEKAN / GÖÇEBE TEKTEKÇİ, DÜĞÜN MEKANINA GİDİYOR

GÖÇEBE TEKTEKÇİ, DÜĞÜN MEKANINA GİDİYOR

Gece hayatının nev’i şahsına münhasır mekanı Tektekçi, sıra dışı sunumları ve bitmeyen eğlencesini Göçebe Tektekçi ile düğünlere taşıyor. Göçebe Tektekçi, Tektekçi’nin nefis shot’larının yanı sıra, long drink seçenekleri ile düğününe farklı bir renk ve lezzet katmak isteyenleri, bambaşka bir eğlenceye çağırıyor.

Shot geleneğinin ilk temsilcilerinden Göçebe Tektekçi, artık düğünlere arzu edilen tüm bar hizmetlerini sağlıyor. Kararlaştırılan konsepte göre long drink, shot ve alkolsüz kokteyl gibi farklı servis seçenekleri sunuyor. Shot’lar her zamanki gibi Tektekçi ruhunu yansıtan deney tüpleri, reçel şişeleri, şırıngalar, balonlar, huniler ya da klasik bardaklarıyla sunulurken, düğün konseptine göre hazırlanan tüm içkiler, snowboard, sörf tahtası, tahtırevan ve kaykay gibi ilginç tepsilerde servis ediliyor.

Düğünlerde Göçebe Tektekçi’nin en çok tercih edilen long drink’ler gerçek satsuma, frambuaz, çikolata, passion fruit ve damla sakızıyla hazırlananlar oluyor. Dahası, Göçebe Tektekçi’nin shot pastası, düğünlerin yeni gözdesi: Klasik pastaların yerine Tektekçi’nin sürprizli shot pastasını düğünlere farklı bir renk katıyor.

 

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dilara Koçak’tan Starbucks Mutfak’a İki Yeni Lezzet

Dilara Koçak’tan Starbucks Mutfak’a İki Yeni Lezzet Starbucks, kahvedeki uzmanlığını mutfağa taşımaya devam ediyor. Starbucks …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.