Anasayfa / MAGAZİN / BİR UMUT VE GÜL DERNEĞİ KIZ ÇOCUKLARI İÇİN BULUŞTU

BİR UMUT VE GÜL DERNEĞİ KIZ ÇOCUKLARI İÇİN BULUŞTU

 Cemiyet hayatının ünlü simaları  Çocuk Esirgeme Kurumları‘nda kalan kız çocuklarının okumasına katkı sağlamak için kurulan ‘Bir Umut ve Gül Derneği’ yemeğinde bir araya geldi.

Bir Umut ve Gül Derneği Başkanı Tülay Özmen ev sahipliğinde Zorlu Center Raffles Hotel’de düzenlenen yemekte, aralarında Esin Demirören, Gizem Tatlıcı, Özge Peker, Zeynep Toker, Nuray Fenercioğlu, Sibel Vatandost, Serap Sarı, Prof. Dr. Arzu Kunt, Melis Yelkenci, Neşe Sert, Ayşe Azizoğlu, Hülya Kalyoncu, Neval Güler , Sonia Serpil Aslan başta olmak üzere cemiyet hayatının bilinen isimleri bir araya geldi.

Yemekte açış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Tülay Özmen, amaçlarının çocuk esirgeme kurumlarında kalan annesiz ve babasız kız çocuklarına umut olmak olduğunu dile getirerek, ‘Derneğimiz adına verdiğiniz destekler için hepinize teşekkürü borç bilirim’ dedi.

HEYKELTRAŞ SANATÇISI’NDAN DERNEKLERE DESTEK

 Türk Kalp Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Semiramis Sekban, Prof. Dr. Arzu Kut, Heykeltraş Sanatçıcı Sonia Serpil Aslan başta olmak üzere emeği geçenlere plaketleri dernek başkanı Özmen tarafından takdim edildi.
Bu yıl bizi Amerika’da temsil eden tek Türk heykeltıraş sanatçısı olan Sonia Serpil Aslan yaptığı konuşmada, bir çocuk annesi olarak sosyal sorumluluk projelerine çok önem verdiğini belirterek, ‘Heykeltraş sanatçısı olarak gençlere her zaman destek vereceğim’ dedi.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu Halkın kalbine değen markaların ödüllendirildiği Türkiye Altın Marka Ödülleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.